Tomass Štolcermanis pasaulē 9. vietā

06.12.2018
Tomass Štolcermanis pasaulē 9. vietā
Tomass Štolcermanis ir Ropažu vidusskolas 5. klases skolnieks un ar kartinga braukšanu nodarbojas jau kopš agras, agras bērnības. Sacensībās piedalās jau sešus gadus.

Šogad Tomass vinnējot Eiropas čempionātu Rotax un Rotax Nordik Chalange čempionātu Mini max klasē ieguva vietu dalībai Pasaules čempionātā, Brazīlijā, kur satiekas labākie no labākajiem kopumā no vairāk kā 30 valstīm.

Mini max klasē startēja 36 labākie no visas pasaules. Pusfinālā Tomass finišēja 3.vietā, bet pēc brauciena saņēma paziņojumu, ka Tomasam ir piešķirts sods + 10 sekundes par izbraukšanu no starta koridora, kas lika aizmirst par top 3, jo finālā Tomass startēja no 19. vietas. Sīvā cīņā finālā un Tomass ieguva 9.vietu.

Tomass par sacensību: “Nav gluži tas, uz ko es un mana komanda gājām, jo biju stiprs visu nedēļu gan treniņos, gan priekšbraucienos, kā arī pusfinālā, bet nu sacensības ir sacensības. Tehnika plīst, sodi tiek iedoti. Tā tas ir. Ppaldies visiem maniem līdzjutējiem, atbalstītājiem, ģimenei un protams sponsoriem - Ropažu novada pašvaldībai, sporta kompleksam “333”, sporta un atpūtas kompleksam “Rullītis”, “Kandavas  kartodromam” un Latvijas Automobiļu federācijai. Paldies visiem! Pēc jau pāris mēnešiem sākas jauna sezona.”

 

Inga Koleča,

Ropažu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Datora versija