Telpu orientēšanās sacensības Ropažos pulcē ap 70 dalībnieku

09.03.2020
Telpu orientēšanās sacensības Ropažos pulcē ap 70 dalībnieku
27. februāra vakarā Ropažu novada Sporta centrā, Kultūras centrā un Ropažu novada vidusskolā norisinājās Telpu orientēšanās sacensības.

Pasākums tika organizēts sadarbojoties Ropažu novada Sporta centram un biedrībai "Aktīvi vecāki - Ropažu novadam".

Biedrība "Aktīvi vecāki - Ropažu novadam" līdz šim organizējusi vairākus pasākumus, kuros iekļauti orientēšanās elementi. Tie bijuši gan vienkārši rogainingi (pastaiga vai skrējiens apvidū, noteiktā laikā savācot maksimāli daudz kontrolpunktus), gan piedzīvojumu sacensības "Bajāri Trophy", kuru laikā bijis vairākkārt iekļauts telpu orientēšanās elements. Tas vienmēr ir raisījis interesi un aizrautību ikvienā apmeklētājā, gan mazajiem, gan gados vecākiem interesentiem.
Tāpēc šogad 27.februārī, pateicoties Ropažu novada pašvaldības finansiālam atbalstam, tikai organizēts īpašs Telpu orientēšanās pasākums, kurš norisinājās Ropažu vidusskolas, Ropažu kultūras un izglītības centra un Ropažu Sporta centra telpās, radot gana sarežģītu maršrutu un labirintu dalībniekiem.

Pasākumā piedalījās teju 70 dalībnieki. Jaunākie dalībnieki veica vienkāršāku vienu distanci, turpretim jaunieši un pieaugušie veica 2 distances, laiku tajās summējot.
Telpu orientēšanās ir gana liels prāta mežģis, mazāk svarīgi, bet ne mazsvarīgi ir fiziskā sagatavotība un ātrums, tāpēc rezultātos nereti meitenes apsteidza puišus.
Prieks, ka mūsu organizētie pasākumi zināmi jau arī ārpus novada robežām, un dalībnieki bija ieradušies arī no Rīgas un kaimiņu novadiem.
Paldies dalībniekiem par lielisko kopā būšanu un tiekamies atkal rudenī! 

 

Eva Haberkorne - Vimba

Foto – Elizabete Vimba

 

Rezultāti

Datora versija