Ropažu novada šautriņmetēji atkal Pierīgas čempioni!

14.12.2018
Ropažu novada šautriņmetēji atkal Pierīgas čempioni!
Pierīgas novadu sporta spēļu šautriņu mešanas sacensībās, sešu novadu izlašu cīņā, par 2018.gada Pierīgas čempioniem kārtējo reizi kļuva Ropažu novada šautriņmetēju komanda, kuras sastāvā startēja Rūdolfs Mežeckis, Normunds Pulkstenis, Maija Gultniece, Raitis Gultnieks un Edijs Ķupis.

Mūsu spēlētāji ar vienādu rezultātu - 2:0 uzvarēja Sējas, Mālpils, Krimuldas un Babītes komandas un tikai vienu reizi, ļoti līdzīgā cīņā, zaudēja Saulkrastu komandai 1:2.

Sacensības pirmo reizi notika Ropažu novada Zaķumuižā, nevis kā iepriekšējos gados - Saulkrastos. Komandas, viena apļa turnīrā, līdz divu legu uzvarai, sacentās metienu precizitātē, spēlējot vienu no iecienītākajām šautriņmešanas spēlēm - "Krikets". Otro vietu šajā turnīrā  ar trim uzvarām izcīnīja Krimuldas novads, apsteidzot Saulkrastu komandu, tikai pateicoties tikai labākai legu starpībai, jo abām komandām bija vienāds uzvaru skaits. Ceturto, piekto un sesto vietu attiecīgi ieguva Babītes, Sējas un Mālpils novadu šautriņmetēji.

Kaldināt uzvaru šajā turnīrā un nosargāt čempionu titulu, Ropažu novada komanda spēja pateicoties tam, ka mūsu šautriņmetēji regulāri (vismaz reizi nedēļā) trenējas Zaķumuižas sporta zālē (otrdienu vakaros), kā arī piedalās Vecumnieku kluba rīkotajos turnīros. Rūdolfs Mežeckis un Raitis Gultnieks regulāri piedalās arī Latvijas reitinga mačos, Latvijas čempionātā. Ļoti svarīgi ir arī starti Latvia Open un šogad Pērnavā notikušajā Baltijas Open turnīros, jo tur piedalās vieni no labākajiem Eiropas šautriņmetējiem, īsti profesionāļi - Madars Razma, Darjus Labanauskas, Aleksandrs Oreškins, Alīna Grafa, Deta Hednmane u.c.  Maija Gultniece un Raitis Gultnieks šogad piedalījās miksēto pāru turnīrā “Liliju kauss”. Maija, Rūdolfs un Raitis iepriekšējā gadā labi startēja arī CSIT Pasaules Strādājošo un Amatieru sporta spēlēs, kas notika Rīgā, “Zelta boulinga” zālē.

 

Datora versija