Ropažu novada florbola komandas dalība „Pierīgas novadu florbola turnīrā”

pirms 4 dienām
Ropažu novada florbola komandas dalība „Pierīgas novadu florbola turnīrā”
Šogad Pierīgas novadu florbola turnīrs norisinājās sev neierastā laikā – 5.septembrī pirms sezonas sākuma. Turnīra norises laiks tika pārcelts dēļ COVID – 19 izraisītās pandēmijas un valstī noteiktiem ierobežojuma pasākumiem.

Šogad turnīrā piedalījās  6 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Turnīrs norisinājās Ulbrokā un Inčukalnā. Ropažu novada komanda šogad tikai ielozēta Ulbrokas apakšgrupā, kas jau izseni ir ar ļoti stipru sastāvu. Piemēram, Stopiņu novada komandas sastāvā bija spēlētāji no “Oxdog Ulbroka” komandas, kas ir Latvijas Čempionāta virslīgas vairākkārtēji čempioni. Savukārt, Salaspils komandas sastāvā bija spēlētāji no „FK Saulkalne” komandas, kas ir Latvijas Čempionāta pirmās līgas topa komanda. Jāatzīmē, ka Ropažu novada komanda florbola spēles sezonu aizvada Ogres novada atklātajā čempionātā florbolā un līdz šim pret tik augta līmeņa komandām vel nebija spēlējusi. Līdz ar to tā bija ļoti vērtīga pieredze mums.

Pirmā spēle ir pret Salaspils novada komandu . Gan mēs, gan pretinieki, uzsākot maču, jau zin, ka šī spēle būs izšķiroša cīņai par izslēgšanas spēlēm, jo nākošais pretinieks “Oxdog Ulbroka”  ir ļoti spēcīga komanda. Uzsākot spēli sparīgi, taču pieredzes trūkums un pašu neizmantotās iespējas noved pie zaudējuma ar rezultātu 2:7.

Bez iespējas atpūsties no pirmās spēlēs, uzreiz sākās otrā spēle pret zvaigžņoto Stopiņu novada komandu. Spēles līmeņa krasā atšķirība bija ļoti redzama, līdz ar to, apzinoties savu varēšanu, tika baudīta spēle un visi rādīja maksimālo sniegumu, jo bija iespēja uzspēlēt pret virslīgas klubu. Rezultāts likumsakarīgs 0:13.

Zaudējot abas spēles, Ropažu novada komanda dodas aizvadīt dienas pēdējo spēli par piekto vietu uz Inčukalnu. Tur Ropažu novada komandu sagaida Krimuldas novada komanda, kas arī ir zaudējusi abas iepriekšējās spēles un ļoti grib uzvarēt.  Arī mēs, Ropažu novada komanda, gribam uzvarēt un noslēgt turnīru ar piekto vietu. Pārliecinoši uzsākām cīņu un ātri vien guvām vadību ar rezultātu 3:0. Pirmais spēles puslaiks noslēdzās mums par labu ar rezultātu 4:1. Tomēr, kļūstot pašpārliecināti un zaudējot uzmanību, pieļāvām kļūdas. Beidzoties pēdējam periodam, rezultāts uz tablo neizšķirts 5:5. Tas nozīmēja, ka laiks “bullīšiem”. Mūsu pārliecība un gribasspēks uzvarēt ņēma virsroku, kā rezultātā no Artūra Bērziņa puses pēdējais izpildītais „bullītis” atnesa Ropažu novada komandai uzvaru ar rezultātu 6:5. Līdz ar to turnīru noslēdzām ar piekto vietu Pierīgas novadu florbola turnīrā.

Paldies visiem atbalstītājiem, Ropažu novada domei un Ropažu novada sporta centram par iespēju piedalīties turnīrā un aizstāvēt Ropažu novadu sacensībās.

 

Inguss Sauliņš

Datora versija