Ropažu komandai zelts Pierīgas novadu sacensībās telpu futbolā!

05.03.2020
Ropažu komandai zelts Pierīgas novadu sacensībās telpu futbolā!
Otrais dziļais elpas vilciens Pierīgas telpu futbolā 29. februāra rītā jau sākās ar skaidri iezīmētiem mērķiem: ikviena komanda, kura ieradās Zaķumuižas sporta zālē zināja, ka, runa ir tikai par 1. – 4. vietas sadalījumu: vai nu izdosies pakāpties augstāk vai nu neizdosies– ikviena spēle ir nozīmīga.

Spēlētāji, lielākoties, savā starpā pazīstami, arī šī turnīra dalībnieki gada garumā spēlē ne jau šajā turnīrā vien – Latvijā futbols (tāpat kā visā pasaulē) ir viens no masveidīgākajiem. Vidēji augsta līmeņa, kvalifikācijā līdzīgu spēlētāju ļoti daudz, futbola skolu un klubu arī, konkurence  - arī.  Spēle savus fanus vilina un piedāvājumi ir – gan telpu futbolā, gan pludmales futbolā, gan minifutbolā, gan klasiskajā.  Futbola ‘’galminieki’’ meklē, kā savam karalim veltīt laiku – te vienā komandā trūkst spēlētāja pilnam sastāvam, te otrā, te jauns turnīrs parādās... Amatieriem, masām, tautai - turnīru ir daudz un dažādi, sezonas garumā un pāris sabraukumiem. Kalpot šim karalim var visu gadu,  līdz ar to, tie, kuri trenējas un vēlas  startēt atbilstoši savam līmenim un spējām – atrod un spēlē. Tādējādi novadu spēlēs var gadīties, ka vienu gadu puisis ir Ropažu novada sastāvā, citu gadu – cita novada, pārstāvot to kluba komandu, kura kādā novadā startē. Bet ieguvums ir – ir konkurence, “svaigas asinis’’ un gala beigās, kad emocijas iet pāri visam un ar kāju zigzagiem neizdodas iegūt kāroto – neatkarīgi no rezultāta, spēlei beidzot komandas patiesi sniedz roku pretiniekiem un saka paldies par spēli. Un vēl viena, ne maz svarīga lieta – kāds spēks un enerģija aiziet sportā gultnē… nevis ielās…

Lai vai kā, 29. marta spēles par vietām tiešām bija agresīvas, ātras - šova cienīgas. Ropažu novada futbolistiem izdevās noturēt 1. vietu un pēdējo 15 gadu laikā zelts nav izcīnīts tik  vienu vai divas reizes, bet gan vismaz 8 reizes. Tomēr tas nenozīmē, ka tās nav smagas cīņas un šis tituls nāk viegli. Arī pēdējā spēle ar Stopiņu novadu otrā puslaika 7.minūtē uzrādīja rezultātu 6: 0. Minūtes laikā 6 : 1. ‘’Stopiņi’’ nepadevās un cīnījās - divu minūšu laikā 6: 2, tad 6:3… Un tad, par laimi atskanēja beigu signāls – jo pēdējās divas trīs minūtes tā turpinot, varēja sajaukt mājnieku līdzjutēju plānus par jaunu zelta kausu Sporta centra foajē. Visā spēļu gaitā, vērojot ropažniekus, secināju – ļoti daudz sitienu pa vārtiem, salīdzinot  ar citām komandām un mūsu valsts izlasi hokejā... Un rezultatīvs ir - vidēji katrs devītais vai desmitais uzbrukums ar punktu - realizētu sitienu pa pretinieka vārtiem. Protams, mūsu vārtus arī sargāja  - nu jau otro gadu šajās spēlēs -  Ritvars Dalbiņš, kam gluži garlaicīgi nebija – skrēja, ķēra, krita, noķēra un atdeva uzbrukumam…malacis!. Priekšsacīkstēs divās spelēs vārtus nosargāja Andris Dreismanis.

Apsveicam treneri Mihailu Buseli un komandu ar izcīnīto Pierīgas novadu zeltu telpu futbolā:

Leo Ritvars Dalbiņš,   Evģēņijs Matrjoņins, Maksims Kudrjašovs,  Romāns Šteinboks, Mihails Skuratovičs,   Artūrs Mhitarjans, Oļegs Ivanica,  Nikita Škeņevs, Viktors Krasovs, Igors  Krasovs,  Artūrs Klimovičs.

          

FOTO Evita  

Foto  Baiba 

Vairāk vēl: http://www.aprinkis.lv/index.php/sports/15294-foto-ropazu-futbolisti-nosarga-pierigas-cempionu-titulu

 

Rezultāti

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

Datora versija