Ropažnieki Mārtiņš Bots/Roberts Plūme izcīna 1. vietu sezonas noslēdzošajās sacensībās! Lepojamies!

10.02.2021
Ropažnieki Mārtiņš Bots/Roberts Plūme  izcīna  1. vietu sezonas noslēdzošajās sacensībās! Lepojamies!
6. februārī Sanktmoricas dabīgajā ledus trasē, Šveicē, ar divvietīgo ekipāžu sacensībām iesākās Eberspcaher Pasaules kausa devītais un noslēdzošais posms 2020. /21. gada kamaniņu sporta sezonā.

Starp 24 stiprākajiem duetiem pasaulē arī mūsu Latvijas trīs dueti. Un mūsu ropažnieki Mārtiņš Bots/Roberts Plūme  ir vislabākie un izcīna  1. vietu, šajās sacensībās. 2. vieta Latvijas duetam Andrim Šicam/ urim  Šicam.

Pirmajā braucienā, startējot ar noslēdzošo starta numuru, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme finišā uzrādīja ātrāko brauciena laiku – 54.050 sekundes. Aiz jaunajiem censoņiem, otrajā pozīcijā – Pasaules čempioni Eggerts/Benekens (Eggert/Benecken) [+0.073], bet trešie – itāļi Rīders/Rastners (Rieder/Rastner) [+0.098]. Ceturtajā vietā ar finiša laiku 54.170 sekundes ierindojās pieredzējušie Andris un Juris Šici.

Otrajā braucienā lielisku sniegumu parādīja Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, finišējot 54.224 sekundēs un divu braucienu summā izcīnot uzvaru nosēdzošajā Pasaules kausa posmā. Otrajā pozīcijā – pieredzējušie brāļi Šici, kuri tautiešiem divu braucienu summā piekāpās par 0.068 sekundēm. Bronzas godalga – itāļiem Rīderam/Rastneram (Rieder/Rastner) [+0.207].

 Kā saka paši sportsti - šī sezona bijusi pilna ar pārbaudījumiem, izaicinājumiem un emocijām. Viņi priecājas, ka neierastā laikā šī sezona ir aizvadīta gana veiksmīgi. Roberts Plūme un Mātiņs Bots ir pateicīgi par iespēju augt, mācīties un nest Latvijas vārdu pasaulē.
Viss ir iespējams! Paldies komandai un ikvienam, kurš pielicis savu roku mūsu mērķu sasniegšanā.

Arī es, kā pirmā trenere , ļoti priecājos un izjūtu  lielu lepnumu  par  abu sportisu izcilajiem rezultātiem, par lielo darbu , ko puiši ir  ieguldījuši , ceļa uz sportiskajām virsotnēm. Saku lielu paldies  vecākiem,  ģimenei, Sporta centram un Ropažu novada pašvaldībai, kas deva  atbastu jau  sportiskās karjeras sākumā, lai šodien varētu visi priecāties un lepoties.

                                                                                                        Ingrīda Amantova, trenere

Datora versija