Pierīgas novadu sporta spēlēs volejbolā 3. vieta

21.10.2019
19. oktobrī Tīraines Sporta kompleksā norisinājās Pierīgas novadu sporta spēles volejbolā sievietēm, kurās startēja 4 novadu komandas – Mārupes novads, Babītes novads, Stopiņu novads un Ropažu novads.

Visi novadi zināmi ar spēcīgām volejbola tradīcijām jau daudzu gadu garumā, tāpēc katru gadu spēles ir smagas, un uzvaru gūst tiešām spēcīgākais novads.

Apzinoties, ka 4 komandu konkurencē katra uzvara nozīmē arvien augstāku vietu uz pjedestāla, svarīgi bija jau no pirmās dienas spēles laukumā doties ar pārliecību par uzvaru. Pirmā spēle ar spēcīgajām Mārupes novada meitenēm, kuras pēdējos gadus ir nokomplektējušas spēcīgu sastāvu. Šogad zaudējām ar 2:0.

Spēle pret Stopiņu novadu bija nozīmīga ne tikai šī turnīra ietvaros. Šogad novadu pārstāvēja daudzas meitenes, kas spēlē dažādās pretinieku komandās regulārajā sezonā pret mums. Spēles sākums pārliecinošs – 1. sets pārliecinoši uzvarēts, taču 2. setā pašām kļūdoties seta vidū, galotnē nedaudz pietrūka, lai pakaļdzīšanās izdotos, līdz ar to viss izšķīrās trešajā setā. Pašām izdevās nospēlēt kā komandai kopā, kas deva pelnītu uzvaru visā spēlē.

Šogad Babītes novada komandā pieredzējušas un gara auguma spēlētājas, taču arī mums padomā bija savi trumpji. Spēlei bijām gatavas, iepriekš izpētījām kā viņas darbojas. Spēles sākumā iegāza servju uzņemšana, bet otrajā setā līdzīgā spēlē, liekot arī pretiniecēm nervozēt, gandrīz jau izdevās aizķerties un panākt 3. setu. Bet šoreiz gan tikai gandrīz…

3. vieta spēcīgu novadu konkurencē - ar rezultātu esam apmierinātas, jo esam pakāpušās par vietu augstāk, nekā bijām pagājušajā gadā, lai gan, kā atzina pašas meitenes, neizdarījām līdz galam visu, ko varējām.

Komandas sastāvā: Baiba Kučika Ieva Lapiņa Laura Lapina Evija Vērzemniece Annija Dalbiņa Anastasija Luščika Sigita Čudare Zanda Gruntmane Demija Vucāne

26.-27. oktobra nedēļas nogalē sāksim savu 3. sezonu – 2 dienās četras spēles.