Pierīgas novadu sporta spēles pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem

20.08.2019
Pierīgas novadu sporta spēles pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem
Pagājušajā sestdienā, visas dienas garumā, Krimuldas novada Raganas smilšu laukumā savā meistarībā mērojās Pierīgas novadu pludmales volejbola komandas.

Ropažu novada zvaigžņu komanda – Mārtiņš Pentjušs un Edgars Ondzuls sākotnēji izcīnīja 2.vietu apakšgrupā, kas deva iespēju cīnīties "mazajā pusfinālā" par 4. -6. vetu.  Uzveicot Mālpils duetu, trijos setos, tālāka cīņa turpinājās ar Babītes komandu par 5. – 6.vietu. Pēc sīvas cīņas ar Babītes novada komandu Ropažu novada vīriešu komanda tomēr piekāpās un ieņēma sesto vietu.

No pieteiktajām 6 dāmu komandām, divas atteicās iepriekšējā vakarā, kas mainīja saplānoto sacensību grafiku, spēlēja nevis 2 grupās, bet vienā – katra komanda ar katru. 

Ropažu novada meitenes -  Baiba Kučika un Ieva Lapiņa bija cīņas spara pilnas, taču nevienu no  3 pretinieku komandām tā arī neizdevās uzvarēt. Lielākais ieguvums no šīm spēlēm bija ne tikai ceturtā vieta, bet arī lieliska pieredze.

Ropažu pludmales volejbola laukumos šīs sezonas pēdējais, 4.posms, norisināsies 24.augustā  plkst9:00.

Aicinām piedalīties dalībniekus -  puišu un mix pludmales volejbola komandas, kā arī komandu un sporta veida līdzjutējus. 

 

Datora versija