Pierīgas novadu priekšsacīkšu 3.apakšgrupā telpu futbolā Ropažu novadam 2. vieta, FINĀLSPĒLĒS Pierīgā 1. VIETA

18.04.2019
Pierīgas novadu priekšsacīkšu 3.apakšgrupā telpu futbolā Ropažu novadam 2. vieta, FINĀLSPĒLĒS Pierīgā 1. VIETA
6.aprīlī Zaķumuižas sporta zālē notika Pierīgas novadu priekšsacīkšu 3. apakšgrupas spēles telpu futbolā. No 10 komandām, kas piedalījās sporta spēlēs, Zaķumuižā, par tiesībām startēt finālspēlēs 1. - 4. vietas vai 5. -7. vietas grupā, tikās 4 komandas.

Ropažu komandas smagākā spēle norisinājās ar Salaspils komandu, lai gan laukumā devās spēcīgākais  sastāvs, komandu no labākajiem saviem spēlētājiem komplektēja FK ‘’Reinards /Ropaži ‘’.  Rezultātā apakšgrupā Ropažu novadam 2. vieta. Vārtus visas trīs spēles sargāja  ropažnieks  Leo Ritvars Dalbiņš un darīja to izcili, ko arī turpināja finālspēlēs. Pēc izspēlētajiem priekšsacīkšu rezultātiem, abu pārējo grupu 1. vietas ieguvēji un Zaķumuižas grupas  1. un 2. vietu ieguvēji nākamajā kārtā tikās Zaķumuižas zālē jau 13. aprīļa sestdienā. Rīta cēlienā 5. -7. vietu sadalīja: Ķekavas novads 5. vietā, Baldones novads – 6. vietā un Siguldas novads 7.vietā.

 Foto 6.04. https://photos.app.goo.gl/QsKPNDYqkcdWH96n7

 

1. – 4. vietas izcīņa ir cīņa par kausiem, ko varēja arī ne tikai redzēt, bet arī sajust. Pirmās trīs spēles norisinājās tik saspringtā un agresīvā gaisotnē, ka likās, ka pat gaiss ir uzvārījies un kuru katru brīdi viss ies pa gaisu. Taču tiesnešiem izdevās noturēt spēlētājus grožos un šo spēļu rezultāti jau ieskicēja aptuveno vietu sadalījumu. Ropažu komandai izdevās uzvarēt Salaspils komandu un tālāk grūtākais un  izšķirošais cīņā par zelta kausu bija tieši sacensību dienas pēdējā spēle - ar  Stopiņu novada komandu. Lai gan spēle sākās ar Stopiņu komandas  gūtiem,  komandai izdevās šo spēli noslēgt ar rezultātu  4:1, kas Ropažu Sporta centram deva iespēju papildināt kausu kolekciju ar 6. , Pierīgas novadu telpu futbola zelta kausu. Sveicam komandu un sporta klubu  ar izcīnīto 1. vietu!

Saites uz foto 13.04.https://photos.app.goo.gl/jbV5PjrbUMsMyKqR9

 

Datora versija