Pierīgas novadu peldēšanas sacensībās komandām – 7. vieta

04.11.2018
Pierīgas novadu peldēšanas sacensībās komandām – 7. vieta
27. oktobrī Ropažu novada komanda peldēšanā devās Piņķu baseinā, lai cīnītos par novada vārda spožuma un pārbaudītu katrs savas spējas.

Šoreiz iestājās absolūta krīze dāmu vecuma grupās - uz startu, kā vienmēr, gatava Marijas kundze, taču pārējās regulārās 5-6 peldētājas visas ārpus ierindas. Apdraudēts  bija komandas kopējais starts – stafetē obligāti nepieciešamas 2 dāmas. Taču laimīgi  un pēdējā brīdi, komanda tika  sakomplektēta: Niklāvs un Fanija Mežecki (debitanti), Zane Biķe, Marija Jureņenoka, Aleksejs Gusevs, Jānis Grigaļūns, Vladislavs Šlegelmilhs, Raitis Gultnieks, Normunds Pulkstenis, Jānis Šreibers, Andrejs Gailītis. 

Sacensībās visi dalībnieki vispirms peld 50 m brīvajā stilā 50 m (distance tiek peldēta laikā no ap 20 sekundēm līdz pāri 1 minūtei), vecuma grupas dalībniekiem mainās ik pēc 10 gadiem, vecākā ir 70+. Šoreiz mums šajā grupā arī nebija neviena peldētāja. Maz dalībnieču vecumos 30+, 40+, 50 +.

Pēc tam komandām – stafetes peldējums, kur startējošajiem 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz 2 ir sievietes, kopējais vecums ir 150 gadu, un katram jānopeld 50 m vienā no veidiem. Šoreiz stafetē 6.vieta, kopvērtējumā 7.vieta, par pāris medaļotām vietām atpaliekot no olimpiskā sešinieka. Medaļas divas, mūsu Marijai un Zanei, abām bronzas, ar ko apsveicam!

Šī gada rezultāti apliecina (ka beidzot tie novadi, kuros baseini ir, nopietni atlasa savas iedzīvotāju komandas, un nav vairs tik vienkārši izcīnīt augstu vietu. Ropažu novads – tikai ar iedzīvotāju aktivitāti, upēm un ezeriem kā vienīgo oficiālo treniņu vietu pamanījies izcīnīt gan 1., gan 2. gan 3.- 4.  vietas Pierīgas novadu komandu konkurencē. Un tieši šis fakts licis sarosīties tiem novadiem, kuriem ir savi peldbaseini – līdz ar to lieliem pārdzīvojumiem par 7. vietu nevajadzētu būt, bet tomēr... Nepadosimies, mēģināsim nākamgad atkal konkurēt un startēt ar labākiem rezultātiem.

Paldies komandai un līdzjutējiem!

 Rezultāti

P.S.

Ja protat peldēt un esat gatavi sportiskiem izaicinājumiem  –  lūdzu neslēpieties, pievienojieties mums!

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

Datora versija