Piedalāmies Vidzemes čempionātā!

25.06.2019
Piedalāmies Vidzemes čempionātā!
Vidzemes čempionātā Futbola klubs Valor/Ropaži piedalās ar 3! komandām: 2007.gadā dzimušie, 2008.gadā dzimušie un 2011.gadā dzimušajiem futbolistiem.

Visi futbolisti kuri ikdienā trenējās un spodrina savu meistarību futbolā sākot ar 2007.gadā dzimušajiem piedalās Vidzemes čempionātā! Šis turnīrs ir sadalīts par 4-5 sabraukumiem katram vecumam visas vasaras garumā! 2007.gadā dzimušajiem: Turnīra gaita un īpatnības norāda uz lietām pie kurām ir jāstrādā treniņos un individuāli, jo jau sākot no nākamā gada ir jāpāriet uz lielo futbolu, tāpēc ir būtiski katram spēlētājam krāt spēļu praksi, lai būtu veiksmīga pāreja uz lielo futbolu.
2008.gadā dzimušajiem: vēl ir divas sezonas līdz notiks pāreja uz lielo futbolu 11:11, tāpēc ir jāpievērš uzmanība uz spēles izpratni un uz individuālo tehniku. Komanda progresē un ar skatu nākotnē mums ir labas cerības cīnīties par augstām vietām.
2011.gadā dzimušajiem šis ir pirmais turnīrs vasaras periodā - ar pozitīvām emocijām, smaidiem, priekiem, asarām, bet ar labām atmiņām ir aizvadīts viens posms Vidzemes čempionātā. Galvenais ir redzēt bērnos prieku un to caur futbolu mēs viņiem varam nodot. Redzot ar kādu vēlmi bērnu dārza un Ropažu vidusskolas mazie futbolisti piedalās futbola aktivitātēs - rodas papildus motivācija veltīt laiku un enerģiju piedaloties ar viņiem turnīros, spēlēs, treniņos.

2007.gada komandā spēlē: Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Haralds Kundziņš, Oļegs Vancāns, Jānis Felkers, Rodrigo Melderis, Jēkabs Zuters, Daniēls Pinka, Rainers Meijers, Rauls Valge, Ņikita Goļešovs, Marks Jeršovs, Roberts Lauberts, Henrijs Bāle.

2008.gada komandā spēlē: Marks Jeršovs, Rodrigo Melderis, Daniēls Pinka, Jēkabs Zuters, Henrijs Bāle, Roberts Lauberts, Martins Mihailovs, Kārlis Gulbis, Jurģis Liepiņš.

2011.gada komandā spēlē: Alise Štolcermane, Kristīne Lindberga, Linards Garais, Jurģis Liepiņš, Martins Mihailovs, Kārlis Gulbis, Ralfs Dzenis, Ernests Rasims, Kristofers Krūziņš, Olivers Hofmanis, Atis Smukša, Matvey Shveskiy, Matīss Rotbergs, Jorens Urbanovičš, Teodors Vimba, Raivis Šeršnovs, Alberts Meistars.

Dāvids Čudars,
Futbola klubs “VALOR” 

Datora versija