Piedalāmies leģendārajā Ādas bumbas turnīrā!

25.06.2019
Piedalāmies leģendārajā Ādas bumbas turnīrā!
Ādas bumbas turnīrs norit no jūnija līdz septembrim un kopā veido 3 sabraukumus pa dažādām Vidzemes pilsētām un oktobrī ir iespēja kvalificēties finālturnīram Rīgā, kas pērnā gada oktobrī izdevās ar 2003.gada komandu un kopvērtējumā ieguvām 2.vietu Latvijā U-15 vecuma grupā.

Ādas bumbā piedalās 2004.-2005.gada komanda un 2006.-2007.gada komanda. Šogad uzvedums ir tikt finālturnīrā ar abām vecuma grupām un nospēlēt veiksmīgi. 


Komandā U-15 spēlē: Jānis Kviesītis, Rinalds Veļičko, Aleksejs Vancāns, Valentīns Koļesovs, Kristaps Klišāns, Arvīds Kļaviņš, Reinis Šteinbergs, Emīls Rotbergs, Ralfs Graudiņš, Ēriks Irbe, Gustavs Bērziņš. 


Komandā U-13 spēlē: Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Haralds Kundziņš, Oļegs Vancāns, Jānis Felkers, Rodrigo Melderis, Jēkabs Zuters, Daniēls Pinka, Rainers Meijers, Rauls Valge, Ņikita Goļešovs, Marks Jeršovs, Roberts Lauberts, Henrijs Bāle, Džastins Altuhovs, Eduards Krots, Artūrs Bērziņš, Emīls Rotbergs, Ralfs Korns, Toms Šteinbergs.


Futbolu, sportu, dzīvi nekad neapmānīsim - tas, kurš vairāk darīs, vairāk sasniegs - ar kopīgiem spēkiem strādāsim, lai nākotnē mums būtu Latvijas izlases spēlētāji un ar godu varam teikt, ka viņi ir no ROPAŽU NOVADA!  


Dāvids Čudars,
Futbola klubs “VALOR” 


 

 

 

Datora versija