Par sapņiem, kuri piepildās!

11.03.2019
Par sapņiem, kuri piepildās!
8. marts, Starptautiskā sieviešu diena jau nosvinēta, un atkal sākusies ikdiena – ar tiem pašiem vecajiem vai pavisam jauniem mērķiem un uzdevumiem.

Olga Ozola, Ropažu vidusskolas sporta skolotāja, aicina ikvienu sievieti, un ne tikai sievieti - ikvienu cilvēku, sapņot un darīt, un tad – kādu dienu, pavisam noteikti, sapnis piepildīsies un kļūs par realitāti. Iespējams, nāksies izkāpt no ierastās komforta zonas un kaut ko darīt citādi, iespējams, ka uzreiz nekas neizdosies, taču mērķtiecīgi un neatlaidīgi, soli pa solim, dodoties sava sapņa virzienā, pavisam noteikti tas tiks panākts un piepildīts.

Tieši tā noticis arī ar Olgu, kuras viens no klusajiem sapņiem ir piepildījies un, kā saka pati Olga – sajūta ir lieliska!

Olga kādu laiku strādājusi Lielbritānijā un, atgriežoties Latvijā, Ropažos, sapratusi, ka Latvijā esošais tradicionālais mācību process un vērtēšanas sistēma nenes vajadzīgos rezultātus un ietekmi uz skolēnu sasniegumiem. Olga ir pārliecināta, ka sporta stundā vērtējums nedrīkst būt konkrēti metri vai sekundes. Daudz svarīgāka ir katra bērna izaugsme. Vadoties pēc šiem kritērijiem Olga strādā un ikviens bērns sporta stundā strādā atbilstoši savām spējām ar mērķi paaugstināt savas zināšanas un iemaņas, novērojot progresu.

Olga iesaistījusies projektā kompetenču pieejas iedzīvināšanas projektā “Skola 2030” un tika aicināta ar savu pieredzi dalīties ar skolu ekspertiem, kas šobrīd strādā pie jaunā izglītības satura un vērtējumu izstrādes tieši sportā. Izrādās, eksperti, kas strādā pie jaunā satura un vērtējumu sistēmas izstrādes, ir Olgas pasniedzēji, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēji un tad nu sanāk: audzēknī ieklausās un no viņa mācās skolotāji…

Olga nenoliedz, - prezentēt savu pieredzi bijis gana satraucoši, taču tā bijusi pavisam jauna pieredze un milzīgs gandarījums, kad visi klausītāji viņas stāstījumu un prezentāciju novērtējuši pozitīvi un ar skaļiem aplausiem. Tas iedvesmo un dod motivāciju turpmākam darbam, tādēļ – sapņojiet un lai sapņi piepildās!

Savukārt mēs, Ropažu novada pašvaldība un Ropažu novada iedzīvotāji, esam lepni par tādiem profesionāliem, gudriem un drosmīgiem cilvēkiem, kas savu darbu dara no sirds un ar pārliecību un kuri ar savu darbošanos Ropažu novada vārdu nes ārpus novada robežām.

 

 

 

Datora versija