“Olimpiskā diena 2019” Ropažu novadā

23.09.2019
“Olimpiskā diena 2019” Ropažu novadā
Pagājušo piektdien, 20.setembrī Ropažu novada vidusskolā norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”

Olimpiskās dienas ietvaros Ropažu novada vidusskolā, Ropažos, viesojās Pekinas Olimpisko spēļu vicečempions šķēpa mešanā - Ainārs Kovals, kurš kopā ar Ropažu vidusskolas jauniešiem iznesa Olimpisko karogu un aizvadīja kopīgu rīta vingrošana, kā arī 9.-12. klašu audzēkņiem bija iespēja paklausīties Aināra Kovala pieredzes stāstā un piedalīties viņa vadītajā nodarbībā.

Arī Ropažu novada vidusskolas pamatskolā, Zaķumuižā,  norisinājās Olimpiskās dienas aktivitātes. Pēc kopīgās rīta vingrošanas skolas ēkas priekšā, skolēni devās dažādās sportiskās aktivitātēs. Jaunāko klašu skolēni piedalījās sportiskās stafetēs, kuras Sporta zālē vadīja 8. klases meitenes, savukārt vecāko klašu zēni sacentās minifutbola turnīrā, bet vecāko klašu meitenes gatavoja un izrādīja karsējmeiteņu priekšnesumus.

Visas nedēļas garumā izglītības iestāžu audzēkņiem būs iespēja apskatīt ceļojošo izstādi no Sporta muzeja - “Inese Jaunzeme - mūsu pirmā Olimpiskā čempione”, kā arī “Latvijas sports laiku lokos” un piedalīties radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas Olimpiskās komandas talismanu. Savukārt eseju konkursā 7. līdz 12.klašu skolēniem būs iespēja rakstīt iedvesmas vēstuli Latvijas Olimpiskajai komandai, ņemot vērā, ka 2020.gada vasarā Tokijā risināsies XXXII Olimpiādes spēles.

Vairāk bildes no šī pasākuma aplūkojamas bilžu galerijā.

Datora versija