“Nenormāli cieti/Zaķumuiža” veiksmīgi turpina dalību Olybet basketbola līgā

02.03.2020
“Nenormāli cieti/Zaķumuiža” veiksmīgi turpina dalību Olybet basketbola līgā
Zaķumuižas vīriešu komanda turpina aizvadīt veiksmīgu turnīru Olybet basketbola līgā, februāra spēlēs izcīnot četras uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu izbraukumā.

Ar 14 uzvarām un 4 zaudējumiem, komanda šobrīd atrodas turnīra tabulas 4. vietā (16 komandu konkurencē). 

Kārtējā nervus kutinošā spēle aizvadīta starp "Nenormāli cieti/Zaķumuiža" un "LSPA-2" komandām. Zaķumuižas vīri spēja iegūt pat 18 punktu pārsvaru un labi ka tā, jo spēles beigās viesu komandai izdevās veikt ievērojamu izrāvienu, tomēr uzvara nosargāta - 77:70

Rezultatīvs basketbols ar maz tālmetieniem – tā varētu raksturot "Nenormāli cieti/Zaķumuižas" un "Rīdzenes/Sportapunkts.lv" dueli. Komandas kopā pa visu spēli iemeta 7 tālmetienus. "Nenormāli cietie" iemeta par 1 tālmetienu vairāk, abas komandas iemeta 31 divpunktu metienu, bet soda metienos par 4 precīziem metieniem vairāk NCZ, kas svinēja uzvaru kopējā ieskaitē ar 93:86.  

"Nenormāli cieti/Zaķumuiža" un BK "Ķekava/Bebe.lv" priecēja ar rezultativitāti. Lai gan spēles gaitā Zaķumuižas komanda panāca 34 punktu handikapu, "Ķekava" nebrauca uz spēli, lai saņemtu pērienu, tāpēc pamazām deldēja deficītu, kas arī daļēji izdevās, jo beigās zaudējums tikai ar 94:100. Ļoti tuvu "triple-double" uzvarētāju rindās bija Gints Kravalis (12 punkti, 11 atlēkušās bumbas, 9 rezultatīvas piespēles).

"Nenormāli cieti/Zaķumuiža" demonstrēja viļņveidīgu sniegumu, jo vispirms tika iegūts liels pārsvars, pēc tam tas tika praktiski pazaudēts, vēlāk atkal plusi bija lieli un labi, ka spēle beidzās brīdī, kad komanda bija uz viļņa - uzvara pār "Realia" ar 78:61.

"Emerald/Zalaris" izdevās savā laukumā nosargāt uzvaru pār "Nenormāli cieti/Zaķumuižu" – 72:67. Ādažu komanda gan nebija tālu, lai izsētu pārsvaru, jo ceturtajā ceturtdaļā "Nenormāli cietie" pēc 14:0 izrāviena pietuvojās līdz -3, taču radušais ugunsgrēks tika veiksmīgi apdzēsts.  

 

Elīna Pentjuša

Datora versija