Nakts turnīrs ‘’VILSONS’’ pludmales volejbolā pirmo reizi Ropažu novadā

15.07.2020
Nakts turnīrs ‘’VILSONS’’ pludmales volejbolā pirmo reizi Ropažu novadā
10.jūlijā Ropažu pludmales volejbola laukumos norisinājās pludmales volejbola turnīrs ‘’VILSONS’’. Tā kā šovasar sporta aktivitātēm jāizmanto katra izdevība, kamēr šādas aktivitātes ir atļautas, tad nolēmām, ka ierasto vasaras “beach” turnīru šoreiz veidosim savādāk. Naktī!

Un tā, pirmo reizi Ropažos pludmales volejbola turnīrs laternu gaismā pulcēja lielu dalībnieku skaitu. Vīriešu grupa tika aizpildīta 3 dienās, savukārt MIX grupā uz turnīra dienu bija vairs tikai 1 brīva vieta. Interesi raisīja gan tas, ka šis bija kas neierasts Ropažos, gan tas, ka cilvēki ir noilgojušies pēc sportiskām aktivitātēm pēc ilgās piespiedu pauzes.

Vīru grupā 12 pāri – gan vietējie jaunieši, gan ciemiņi no citiem novadiem. Spēlētāji meistarīgi, kas spēles padarīja aizraujošas un baudāmas jau no pirmās grupu cīņas kārtas līdz pat finālspēlei. Veiksmīgākie 4 pāri "rakās smiltīs" par katru punktu gan pusfinālā, gan finālos. Cīņa par 3. vietu izvērtās spraiga – komandas tikās jau grupu turnīrā. Visu spēli vadībai mainoties te vienai, te otrai komandai par labu, izšķirošajā setā galotnē veiksmīgāk nospēlēja Dāvis un Mārtiņš, kā rezultātā izcīnīja 3. vietu pār Robertu un Artūru Albertu.

Finālspēlē par 1. vietu visu spēli vadībā atradās Rihards un Raitis, kuri 2 setos pārspēja Arturu un Armīnu, un šajā turnīrā izcīnīja uzvaru. Jāatzīmē, ka puišiem viss turnīrs bija veiksmīgs – uzvaras visās spēlēs un likumsakarīga uzvara arī turnīrā kopumā.

Vietu sadalījums :

1.                  vieta-Raitis Šarkovskis & Rihards Vilcāns;

2.                  vieta – Arturs Semjonovs & Armīns Paupe;

3.                  vieta - Dāvis Dumburs & Mārtiņš Sproģis;

4.                  vieta - Roberts Plūme & Artūrs Alberts Krams.

Vīru turnīrā bija arī ‘’apakšiņu’’ konkurss, kurā garās izspēlēs vienam otru nokausējot, puiši rādīja viltību, prasmes un veiksmi. Veiksmīgākais izrādījās un uzvaru guva Artūrs Alberts Krams.

Mix grupas spēles sākām ap pusnakti, kad pāris reizes pārsteidza lietus, taču dalībniekus tas neatturēja no vēlmes noskaidrot spēcīgāko duetu.

Jāatzīmē, ka 10 pāru konkurencē labāko četriniekā bija pāri, kur puiši iepriekš bija cīnījušies vīru grupā. Iespējams, tas palīdzēja noskaņoties un sagatavoties spēlēm jau tumsā, un izturēt nakts volejbola maratonu.

Rezultāti:

1.                  vieta: Arturs Korns & Natālija Nahimova;

2.                  vieta: Vladislavs Curbunovs & Margarita Pļečistaja;

3.                  vieta: Mārtiņš Pentjušs & Evija Vērzemniece;

4.                  vieta: Kristaps Dzenis & Baiba Kučika.

Paldies: Ropažu Sporta centram, VK ‘’Ropaži’’, biedrībai ‘’Baltijas Sports’’ un Raivim Zuļģim par turnīra organizēšanu, IdejuOsta.lv par lieliskajām medaļām un Niklāvam Kleinam par palīdzību laukumu sakārtošanā.

Paldies dalībniekiem par atsaucību un dalību turnīrā. Tiekamies 7. augustā!

Baiba Bukeviča

Datora versija