Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Ropažu novadu pārstāv 5 sportisti

02.07.2019
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Ropažu novadu pārstāv 5 sportisti
No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavas pilsēta sagaidīs aptuveni 3000 14 līdz 18 gadus vecus Latvijas jaunos sportistus. Jelgavā norisināsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde.

Šogad sacensībās iekļauts arī papildus ‘’neolimpiskais’’ sporta veids – orientēšanās. Ropažu novadu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē pārstāvēs 5 sportisti: orientēšanās sportā - Marks Matīss Melnis un Elizabete Vimba, mākslas vingrošanā  - Annika Knostenberga, MTB riteņbraukšanā - Andris Velmeris un stenda šaušanā - Valērijs Kirenskis.

Annika savu meistarību rādīs jau 4. jūnija grupu priekšsacīkstēs Zemgales Olimpiskajā centrā. Abi orientieristi pirms parādes būs veikuši sprinta distanci Jelgavas pilsētas Pasta salā. Piektdienas vakarā visi sportisti pulcēsies Jelgavas pilsētas organizētājā atklāšanas ceremonijā, kas tradicionāli sākas ar novadu parādi un olimpiskās lāpas aizdegšanu. Mūsu novada karogu deleģējām nest olimpietei – Ingrīdai Amantovai. Stendu šaušanas sacensības  Valērijam  notiks sestdien un svētdien Īslīces šautuvē. Svētdien startēs Andris  MTB distancē Dobeles Ķestermežā.

Šīs olimpiādes talismans – Alnis, kas ir Jelgavas pilsētas simbols, būs klāt gan sacensībās, gan svētku laikā. Taču sacensības tiks organizētas desmit vietās:  Jelgavā notiks 21 disciplīna, bet Ozolnieku novadā - triatlons un jāšanas sports, Dobelē - MTB un šosejas riteņbraukšana, svarcelšana; Bauskā  - šaušana, Brocēnos - smaiļošana un kanoe airēšana, Rīgā - sporta vingrošana un paukošana, Salaspilī - vieglatlētika, Engurē - burāšana, Tukumā - golfs un Valmierā - airēšanas slaloms.

Iekļaujiet savā brīvdienu programmā arī šīs sporta sacensības un visu mūsu valsts jauno censoņu atbalstu.  Pasākums viennozīmīgi ir ne tikai svētki jaunajiem sportistiem, treneriem un vecākiem, bet arī  atskaite par padarīto un sasniegto – sportiskais rezultāts.

Ar LJO programmu var iepazīties šeit 

Olimpiādes prezentācijas video

 

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

 

Datora versija