Latvijas čempionāta nūjošanā noslēguma posms Zaķumuižā

04.11.2018
Latvijas čempionāta nūjošanā noslēguma posms Zaķumuižā
20. oktobrī Zaķumuižā notika Latvijas Tautas sporta asociācijas sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību rīkotais Latvijas čempionāta nūjošanā pēdējais posms, ar kuru noslēdzās šī gada Latvijas čempionāts nūjošanā.

3 dažāda garuma distancēs - 5 km, 10 km, 21 km -  startēja 90 nūjotāji, tomēr kopumā dalībnieku skaits bija lielāks, jo čempionātā piedalījās arī nūjotāji, kuri izmantoja iespēju veikt 5 km distanci bez reģistrēšanas un laika kontroles.

Ropažu novada sporta centra ļaudis bija parūpējušies par to, lai distanču trases būtu rūpīgi nomarķētas un lai neviens no dalībniekiem nenomaldītos.

Nūjotāji no visas Latvijas novērtēja mūsu skaistās meža takas, un atzina, ka distanci veikt nemaz nebija tik viegli, jo vietām mežu ciršanas vietās meža ceļi bija smilšaini un irdeni un nereti nācās arī uz ceļa sastapties ar kādu meža cirtēju lielo, smago automašīnu. Sacensību organizatori bija parūpējušies arī par pārsteigumu sacensību dalībniekiem – mežā dalībniekus ar jautrām melodijām priecēja muzikanti, kas mudināja turpināt distanci ar tikpat raitu un ātru soli.

Noslēgumā, kā jau visās kārtīgās sacensībās – apbalvošana, balvas, garda zupa un apmainīšanās ar iespaidiem.

Rezultāti

Fotogrāfijas

Datora versija