Klāt jaunā kamaniņu braucēju sezona

27.10.2020
Klāt jaunā kamaniņu braucēju sezona
Ir atkal klāt jaunā sezona mūsu jaunajiem kamaniņu braucējiem. Katru nedēļu braucam uz Siguldas mākslīgo starta estakādi, kur iepazīstamies, apgūstam un pilnveidojam kamaniņu sporta elementus - tie ir starta rāvienu, paātrinājuma sitienus pret ledu ar rokām, ”’pingvīnus”’, apgulšanos kamanās un poza brauciena laikā un ne mazāk svarīgs ir arī darbs ar inventāru.

Protams, ka šajos COVID-19 ierobežojumu laikā arī mums ir ļoti svarīgi ievērot visus noteiktos noteikumus un būt maksimāli piesardzīgiem un atbildīgiem par savu un apkārtējo veselību. Tas attiecas gan speciālās sagatavotības treniņiem, gan arī fiziskās sagatavotības  treniņiem, kas šobrīd notiek tikai āra apstākļos vai individuālās nodarbībās  vienam pret vienu. Šobrīd regulāri trenēties, strādāt un neatslābt ne mirkli ir ļoti svarīgi, lai iesāktais darbs nestu darba augļus, par ko liecina izcīnītās medaļas un vietas Pasaules, Latvijas un vietējā mēroga sacensībās pagājušajā sezonā.

 Ļoti ceru, ka šobrīd, sarežģītie apstākļi varētu ātrāk beigties, lai sportisti un arī visa pārējā sabiedrība varētu dzīvot  pilnvērtīgu, interesantu, krāsainu un brīvu dzīvi!

                                                                                                     Ingrīda Amantova, trenere

 

Datora versija