Klasiskā volejbola sezona ir pusē

28.01.2019
Klasiskā volejbola sezona ir pusē
Nosvinēts Jaunais Gads, pagājis janvāris, studentēm sesija nu ir galā, līdz ar to pienācis atskaites punkts pirms 2. apļa spēlēm, kurās uzvara būs vēl svarīgāka un nozīmīgāka nekā līdz šim.

Jau vēstījām par savām gaitām volejbolā meitenēm. Šajā sezonā piedalāmies 2 turnīros – Entuziastu volejbola līgā un Synottip tautas volejbola līgā. Šogad startējam ar mainīgām sekmēm. Kopumā abos turnīros pirms 2. apļa sākuma esam stabili pa vidiņu – 4. vietā un 5. vietā uz šo brīdi. Jāatzīst gan, ka tabulā rezultāti ir ļoti blīvi, tāpēc katra spēle var mūs pacelt augstāk vai nolaist zemāk.

Statistiski rezumējot sezonu, šobrīd Entuziastu volejbola līgā pie nospēlētām 10 spēlēm uzvarēto un zaudēto spēļu attiecība ir 6:4, savukārt Tautas līgā 8 spēlēs esam izcīnījušas 5 uzvaras un 3 reizes zaudējušas pretiniecēm. Jāpiebilst, ka šajā sezonā mūs ‘’vajā’’ 5 setu spēles, kas noteikti vairāk norūda sportisko raksturu, jo nereti spēlē uzvar tā komanda, kurai ‘’stiprāki nervi’’.

Tautas līgā divas reizes mūsu komandas meitenes ir bijušas starp 4 pretendentēm uz mēneša labākās spēlētājas titulu, kur 50% nosaka balsotāji sociālajos tīklos (facebook) un 50% ir organizatoru viedoklis. Baiba Kučika kļuva par labāko līgas spēlētāju novembrī, savukārt Evija Tukiša par decembra MVP skatītāju balsojumā ierindojās 2. vietā, pēc organizatoru domām bija 3. vietā starp četrām pretendentēm. Priecājamies, ka mūsu komandas meiteņu sniegumu novērtē. Paldies visiem balsotājiem, kas atbalsta mūs. Mums pašām visas esam labākās, jo spēks ir vienotā komandā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Entuziastu volejbola līgā ar 3:0 uzvarējām ‘’MVS-2’’ komandu, taču ar 0:3 zaudējām komandai ‘’reActive’’.

 

Nākamajās spēlēs 9. februārī Tautas līgā uzsāksim 2. apli:

1.      plkst. 13.00 pret "Īslīci";

2.      plkst. 14.30 "RVS".

 

VK ‘’Ropaži’’

Baiba Bukeviča

Datora versija