Kad Maģiskais janvāris pārtop par Maģisko martu… "Endomondo izaicinājums Ropažu novadā" turpinās

24.03.2020
Kad Maģiskais janvāris pārtop par Maģisko martu… "Endomondo izaicinājums Ropažu novadā" turpinās
Noslēdzies jau otrais Endomondo izaicinājuma mēnesis, tomēr akcija turpinās līdz pat maija beigām! Ņemot vērā Baibas Rasimas iespaidīgo rezultātu soļojot, vēlējāmies viņai uzdot pāris jautājumus par motivāciju piedalīties izaicinājumā.

Vai Endomondo izaicinājums ir ietekmējis Tavus staigāšanas paradumus? Varbūt jau pirms šī visa izaicinājuma regulāri devies pastaigās? 

“Es neesmu sportiste. Ar sportu  esmu uz Jūs. Es eju. Vienkārši eju, tikai varbūt mazliet vairāk, kā citi. Es eju (nūjoju) mazliet vairāk kā 2 gadus, parasti tās bija nedēļas nogales, tagad jau arī darba dienas. Esam ar draudzenēm gājušas vasarā vairāku dienu pārgājienos gar jūru, arī šogad ir šādi tādi pārgājienu plāni.

Tu atsūtīji Endomondo uzaicinājumu, domāju, ka jāpiedalās, jo eju jau tāpat ik pa laikam. Es pat nenojautu, ka te, Ropažos, ir tik daudz sportistu, visi kaimiņi kaut ko dara! Cits skrien, cits dejo, cits iet, cits brauc ar velo, peld! Kolosāli! To es uzzināju tikai piesakoties šim izaicinājumam. Tik kustīgs, dzīvelīgs pagasts, lieliski!
Šai Endomondo izaicinājumā viss mainās ik dienu, šodien no rīta esmu 1., bet vakarā jau vairs ne - viss ir relatīvi. Un izaicinājums vēl nav pat pusē.

 

Vai šajā izaicinājumā tiek iesaistīta arī Tava ģimene?

Protams, ja esi ar kaut ko aizrāvies, gribot negribot paķer līdzi ģimeni. Vīrs gan nenūjo ar mani (kaut gan vienreiz izgājām kopā 10km apli),bet tagad regulāri apmeklē baseinu, peld 3 km jau 2-3x nedēļā. Bērni arī palikuši aktīvāki .

 

Kas ir Tava motivācija - kāpēc jāiet?

Zini stāstu par “Maģisko janvāri”? Iestājoties Jaunam gadam, visi kaut ko apņemas, nu lūk, arī es apņēmos lasīt vairāk, kustēties vairāk, pacīnīties ar liekajiem kg, uzlabot pašsajūtu un emocionālo stāvokli. Tā mans “Maģiskais janvāris “ jau pārtapis par “Maģisko martu”.


Vai labāk ir iet vienam vai tomēr vajadzīga kompānija? 

Man patīk iet vienai, patīk iet ar draugiem, māsu. Garākiem gabaliem kompānija nekaitē. Īsākos km labāk eju viena, jo tad var uzaudzēt tempu un sanāk tāds labs kardiotreniņš.

 

Vai gatavojies kādam pargājienam? Vai vari ko ieteikt?

Nezinu. Zinu, ka es pēc meža jūtos laimīgāka. Visiem ir nepieciešama kāda neliela izkustēšanās. Vienam palīdz sporta zāle, citam skriešana, citam baseinas. Kāds izdejojas. Vajag atrast katram savu. Es eju.

 

Tavs ieteikums, novēlējums lasītājiem?

Aicinu arī pārējos būt aktīviem, iesaistīties un neapstāties Ja vēl neesi pievienojies, tad nekas nav nokavēts!

Paldies visiem "Endomondo izaicinājums Ropažu novadā" dalībniekiem!

Rezultāti uz marta sākumu: 


 Ropažnieki skrien: 

1.Fadejs Precinieks 565,5 km

2.Zelma Preciniece 441,3 km

3. Vie Sturs 368,3 km

 

Ropažnieki brauc ar velo: 

1. Ivars Jakubovskis 1171,2 km

2. Jānis Aprubis 896,1 km

3. Valdis Stumbiņš 389,7 km

 

Ropažnieki soļo:

1. Baiba Rasima 457,1 km

2. Madara 414 km

3. Mārtiņš Podnieks 291,2 km

 

Aktivitātes turpināsies līdz pat 31.05.2020, iesaisties arī Tu, piesakies te : 

Ropažnieki soļo
Ropažnieki skrien
Ropažnieki brauc ar velo

Ropažu novada visdusskolas

sporta skolotāja

Daiga Beinere

Datora versija