Jaunie kamaniņu sporta braucēji apliecina ieguldījumu turpmākai attīstībai

02.03.2020
Jaunie kamaniņu sporta braucēji apliecina ieguldījumu turpmākai attīstībai
Pēdējās brīvdienās Siguldas kamaniņu un bobsleja makslīgajā ledus trasē notika MSĢ TSV BJKSS kausa izcīņas sacensības jauniešiem kamaniņu sportā, kurā piedalījās arī mūsu - Ropažu novada jaunie kamaniņu braucēji.

Šīs sacensības parādīja cik daudz esam strādājuši un ko esam apguvuši kamaniņu sporta braukšanas prasmēs. Mēs esam izcīnījuši 7 kausus dažādās vecuma grupās un kategorijās, kas apliecina ieguldījumu tālakajai attīstībai. Tie ir gan mūsu atbalstošie vecāki, kuri atbalsta, interesējas un pavada ar mums ļoti daudz sava brīvā laika, tā ir mūsu pašvaldība, kas palīdz gan ar auto nokļūt trasē, gan pašiem, gan ar inventāru, kas nemaz nav tik mazs un kompakts, gan arī, protams, mēs paši, kas esam ļoti motivēti un mērķtiecīgi!

Arī mūsu  jauno audzēkņu  vecāki augsti novērtēja mūsu kopīgo darbu:

“Vislielākais PALDIES  trenerītei par veltīto laiku, neiztrūkstošo  enerģiju, neatlaidību un pacietību. Par radītajām patīkamajām  emocijām, lepnumu un gandarījumu. Patiess prieks par sadarbību un izpalīdzību starp komandas  vecākiem. Neizsakāms prieks par bērna mirdzošajām acīm turot savu pirmo, trešās vietas kausu rokās. Vēlreiz paldies!”, tā saka mūsu jauno audzēkņu vecāki.

Un pēc šadiem, pateicības un iedvesmas pilniem, vārdiem gribas savus  jaunos kamaniņu sporta audzēkņus trenēt, gatavot , atdodot savas zināšanas un prasmes, lai aizvestu līdz visaugstākajām sporta sasniegumu virsotnēm!

Starp citu, jau nākamajās - 6. un 7.marta brīvdienās Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē  notiks mūsu nākamās sacensības - Latvijas čempionāts un jauniešu meistarsacensības, kurās gatavojamies  labi un veiksmīgi nostartēt.

 

 Trenere Ingrīda Amantova

Datora versija