Jauna sezona volejbolā – jauni izaicinājumi

06.11.2018
Jauna sezona volejbolā – jauni izaicinājumi
Līdz ar rudens atnākšanu iekštelpu sporta veidi atkal atgriežas ar jaunām sezonām. Volejbola sezona Ropažu volejbola meitenēm uzsākta ar jauniem mērķiem un izaicinājumiem. Šajā sezonā cīnāmies 2 turnīros.

Spēļu ir daudz, pirms sezonas katra izsvēra, vai visam pietiks laika starp ikdienas darbiem, ģimeni, skolu un citām aktivitātēm – un atbilde visām bija vienbalsīga – JĀ, mēs varam paspēt savā ikdienā iekļaut vēl vairāk volejbola.

Esam jau uzsākušas jauno sezonu Entuziastu volejbola līgā, kur šī gada uzdevums būtu saglabāt vismaz iepriekšējo pozīciju vai to uzlabot, attiecīgi - UZVARĒT!

Tāpat pieņemts vēl viens izaicinājums - šogad spēlēsim arī Tautas volejbola līgā, kura šogad uzsākusi darbību. Šeit pāris komandas zinām, citas atkal nē, līdz ar to katra spēle rāda mums ko jaunu.

Aizvadītajā sestdienā, 3. novembrī bijām pilnīgā volejbola zīmē – kopš 10:00 rītā līdz pat 21:00 vakarā domas par un ap volejbolu vien. No rīta 2 spēles Tautas volejbola līgā. Pirmajā spēlē pret ‘’Labais krasts’’ gūta svarīga uzvara ar 3:2, lai gūtu pārliecību visai dienai, un nākamo spēli jau uzsāktu uz ‘’uzvaras viļņa’’. Tas nostrādāja. Arī nākamo spēli pret ‘’Eco Baltica’’ izdevās uzvarēt ar 3:1, jāatzīst gan, ka dažubrīd pašas sev nervus pakutinājām setu galotnēs.

Vakara spēles jau Entuziastu līgā. Vispirms pret ‘’Jūrmala’’, kur pārliecinoša uzvara 3:0, tad spēle pret ‘’Salacgrīvu’’, kuru ļoti līdzīgā spēlē un tieši tāpēc pašām tik sāpīgi gan zaudējām ar 0:3, panākumu dienu noslēdzot ar rūgtuma piegaršu. Kā pašas meitenes atzina, pietrūka spēka pēdējai spēlei, laikam 16 seti dienā ir par daudz…

Sezona ir nupat sākusies, komandu spēku samērs ir ļoti līdzīgs; mūsu mērķis nākamajām spēlēm ir izvirzīts tikai viens - jāgūst uzvaras, lai varam nostiprināties tabulas augšgalā un turpināt cīņu par kopvērtējumu. Lai būtu virsotnē, daudz jāstrādā un jāpilnveidojas, un mēs esam tam gatavas.

Paldies VK ‘’Ropaži, Ropažu novada domei un Ropažu Sporta centram, tā vadītājai Evitai Eglājai par finansiālu atbalstu, lai mēs arī šajā sezonā varētu piedalīties turnīros. Paldies arī mūsu atbalstītājiem un faniem, kuri reizi pa reizei pavēro mūs no malas un izsaka viedokli.

Komandas sastāvs: Baiba Kučika, Evija Tukiša, Ieva Lapiņa, Laura Lapiņa, Annija Dalbiņa, Zane Dalbiņa, Sigita Čudare, Zanda Gruntmane, Baiba Bukeviča, Viktorija Vucena.

Nākamās spēles:

17. novembrī plkst. 10:00 un plkst. 11:30 Tautas volejbola līgā.

25. novembrī spēles Entuziastu līgā plkst. 16:00 un plkst. 17:50.

 

komandas vārdā:

Baiba Bukeviča

Datora versija