Futbola klubs Valor/Ropaži izcīna 2.vietu U-15 vecuma grupā vēsturiskajā "Ādas bumbas" turnīrā

24.10.2018
  Futbola klubs Valor/Ropaži izcīna 2.vietu U-15 vecuma grupā vēsturiskajā "Ādas bumbas" turnīrā
Noslēdzoties Vidzemes reģiona turnīram ierindojāmies 2.vietā, kas mums deva iespēju piedalīties Latvijas finālturnīrā 13.oktobrī Rīgā Hanzas vidusskolas laukumā.

Kopumā puiši visas sezonas garumā progresēja un rādija ar vien saturīgāku sniegumu laukumā, kas mums deva papildus pārliecību un motivāciju finālturnīrā.
13.oktobrī tika izspēlēts apļa turnīrs ar 6 komandām no visas Latvijas. Turnīra pirmajā spēlē neliela mandrāža un uzvara pret Alūksnes komandu 1:0. Turnīra gaitā nezaudējām nevienu spēli - divas reizes uzvarējām un trīs reizes spēlējām neizšķirti, kas mums deva kopvērtējumā 9 punktus un 2.vietu U-15 vecuma grupā Ādas bumbā Latvijā. Vēlos pateikt Lielu paldies spēlētāju Vecākiem, Paldies Ropažu pašvaldībai par transporta nodrošināšanu un pašiem puišiem, kas izdarīja galveno darbu laukumā un izcīnija vērā ņemamu rezultātu!

Sudrabu kaldināja: Ralfs Graudiņš (GK), Ēriks Irbe (C), Gustavs Bērziņš, Aleksejs Vancāns, Arvīds Kļaviņš, Jurģis Cīrulis, Valentīns Koļesovs, Rinalds Veļičko, Jānis Kviesītis, Ralfs Kundziņš, Pauls Bērziņš, Kristaps Klišāns, Edvards Saule, Andris Velmeris.

Treneris Dāvids Čudars

 

Datora versija