Dalība Tiger Cup turnīrā

02.12.2019
 Dalība Tiger Cup turnīrā
23. novembrī jaunākie FK VALOR futbolisti piedalījās starptautiskā futbola turnīrā Tiger Cup. Mūsu U-6 komandā spēlēja puiši un meitenes, kam šis bija pirmais turnīrs, pirmās uzvaras, pirmie zaudējumi, pirmie komandas biedri, pirmais treneris.

Katrs mūsu futbolists ir pelnījis atzinīgus vārdus par drosmi, attieksmi un raksturu, kas tiek parādīts spēlēs pret citām komandām. Pēc turnīra katram spēlētājam tika pasniegtas medaļas par piedalīšanos turnīrā un izteikts novēlējums kārtīgi un pareizi trenēties, klausīt treneri un uzvesties priekšzīmīgi. 
Tajā pašā dienā futbola turnīrā Tiger Cup piedalījās arī mūsu U-7 komanda, kurā piedalījās audzēkņi ar nelielu, bet jau dažādu pieredzi futbola turnīros. Turnīrā tika spēlēts pret: JDFS Alberts, Madonas FS, FK Salaspils, Strong FC, SK Upesciems, Academ FC, Rīgas Futbola Skola, FS Skonto.  Paldies visiem futbolistiem un vecākiem par dalību turnīrā, kopā mēs veidojam neaizmirstamus brīžus mūsu dzīvēs! 

Komandā spēlēja : Jorens Urbanovičs, Teodors Vimba, Kristofers Krūziņš, Henrijs Krūziņš, Matīss Vaivods, Alberts Meistars, Sandris Meistars, Margarita Vancāne, Raivis Šeršnovs, Gabriels Daugulis, Gustavs Šreibers, Elīna Pence, Aleksa Berķe, Gustavs Selens. 

 

Dāvids Čudars

FK "Valor"

Datora versija