Cīnoties līdz galam, uzvara!

pirms nedēļas
Florbola komanda „Ropaži”, gatavojoties jaunajai „Ogres novada čempionāts florbolā 2020./2021.” sezonai, 11. oktobrī aizvadīja pārbaudes spēli ar novada kaimiņu komandu „Hincenberga” no Inčukalna.

Šoreiz uz spēli ieradāmies nepilnā komandas sastāvā, kas mums nedeva lielu cerību uz spēles pozitīvu iznākumu. Ienākot hallē, bija skaidrs, ka pretinieku spēlētāju pārsvars ir krietni lielāks. Līdz ar to mēs pieņēmām lēmumu spēlēt aizsardzībā un spēles gaitā skatīties, kas notiek uz laukuma. Tas bija taktisks lēmums, lai taupītu spēkus un maksimāli izmantotu savas iespējas uz laukuma.

Tad nu spēle var sākties. Uzsākām spēli piesardzīgi, vērojot pretinieku spēles taktiku laukumā. Neskatoties uz to, ka pretiniekiem bija iespēja īstenot ātru spēles gaitu, lai mēs fiziski ātri nogurtu un pieļautu kļūdas, tomēr viņi šo iespēju neizmantoja, līdz ar to mēs pārņēmām spēles vadību.

Spēli uzsākām ar pozitīvu rezultātu 3:0, taču pretinieki izmantoja mūsu uzmanības trūkumu un spēles pirmo periodu noslēdzām ar rezultātu 3:2. Saprotot, ka varam šo spēli uzvarēt, gājām un cīnījāmies līdz galam. Atskanot spēles otrā perioda beigu signālam, bijām pārliecinoši izvirzījušies vadībā ar rezultātu 7:3.

Sākoties spēles trešajam periodam, Ropažu komandai bija ļoti pozitīvs noskaņojums, kā rezultātā spēlētāji uz laukuma jutās brīvāki. Tas, savukārt, pozitīvi ietekmēja spēles rezultātu un, atskanot spēles trešā perioda beigu signālam, uz tablo parādījās mums pozitīvs rezultāts 13:6. Uzvara ir rokās.

Liels paldies Inčukalna komandai „Hincenberga”, ka uzņēmāt mūs uz sava laukuma. Vēlam Jums lielus panākumus turpmākās komandas gaitās. Tiekamies laukumā!