Atver tenisa kortus Ropažos

08.04.2021
Atver tenisa kortus Ropažos
Lai gan aprīlis ir kā aprīlis, vienu dienu snieg, otru dienu var sauļoties – Ropažu Sporta centrs ar šīs nedēļas nogali atver tenisa kortus tenisa spēles mīļotājiem - ir skaidrs, ka telpās atsākt treniņus šosezon neizdosies, bet ārā nodarbības var notikt, protams, ievērojot nosacījumus (grupās, līdz 10 dalībniekiem; individuāli vienlaicīgi - 2 mājsaimniecības).

Arī ģērbtuves pagaidām nebūs pieejamas. Atbilstoši sporta tērpi un ceram, ka lietus tomēr neiztraucēs plānus - atsākt nodarbības. Šobrīd tenisa korti ir jau sausi, arī neliels lietus vai slapjš sniegs nožūst diezgan ātri.

Interesēties par treniņu atsākšanu, zvanot treneriem (jo trenerim pieder gala vārds, izvērtējot konkrētas dienas laika apstākļus!), bet par individuālām laukuma nomas iespējām - Sporta centrā, iepriekš treniņu piesakot pa tālruni 67918406. Esam izveidojuši arī Google kalendāru pierakstiem uz kortiem, tā kā regulārajiem apmeklētājiem būs iespēja  „ķert” un izmanot brīvos laikus. Arī par to vairāk informēs – Sporta centra administratori.

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

 

Datora versija