Arī pirmajās sacensības jaunajā sezonā Sabīnei uzvara!

20.02.2020
Arī pirmajās sacensības jaunajā sezonā Sabīnei uzvara!
Sabīne Siliņa startēja ar zirgu Fantast. Šķēršļu augstums bija 130cm un maršruts bija jāveic uz ātrumu, ko Sabīne ar Fantast arī izdarīja, veicot maršrutu visātrāk un izcīnot uzvaru.

Galvenā maršruta uzvarētāja Sabīne Siliņa:

“Prieks iesākt sezonu ar uzvaru, kas dod papildus motivāciju un augstas cerības turpmākajām sacensībām. Pirmais turnīrs pēc pauzes ir ļoti svarīgs, jo gan jātniekam, gan zirgam ir jāieiet sacensību ritmā. Mums ar Fantast tas veiksmīgi izdevās.

Redzu, ka sacensībās dalībnieku skaits pieaug, kas liecina par jāšanas sporta attīstību Latvijā. Startē arī daudz bērnu. Atceroties savu bērnību un pirmās sacensības, varu teikt, ka tas līdz kam esmu šobrīd jau tikusi, ir smaga darba rezultāts, par ko man noteikti jāpasakās vecākiem.

Ar jāšanas sportu nodarbojos jau 14 gadus, un man vēl ir daudz jāsasniedz, daudz jāizdara, jāpiepilda savi sapņi. Uzvaras nenāk viegli, tās ir jānopelna. Tas ir ilgstošs un pamatīgs darbs no rīta līdz vakaram. Ir jāatsakās no daudz kā sporta dēļ, bet es uzskatu, ka tas ir tā vērts, vismaz man. Ir jāpiemīt zināmām ambīcijām, bet ne egoismam tādā līmenī, ka tas ņem virsroku. Ir jābūt vēlmei strādāt, jābūt pacietībai, nedrīkst padoties pie pirmās neveiksmes. Jātniekam noteikti jābūt saprotošam, jo šis sporta veids ir unikāls ar to, ka mēs neesam vieni, tas sastāv no dueta - jātnieka un zirga.”

 

Natālija Siliņa

 

Datora versija