Ar rakstisku vecāku atļauju skolas vecuma bērni nomā varēs saņemt Ropažu un Zaķumuižas sporta centrā pieejamo ziemas sporta inventāru.

18.01.2021
Ar rakstisku vecāku atļauju skolas vecuma bērni nomā varēs saņemt Ropažu un Zaķumuižas sporta centrā pieejamo ziemas sporta inventāru.
Ziemas priekus droši ir baudīt kopā ar ģimeni. Tomēr, ja vecākiem nav iespēju pievienoties un skolas vecuma bērni vēlas izmantot Sporta centra ziemas inventāru, tad turpmāk viņi varēs to saņemt uzrādot vecāku atļauju.

Lai skolas vecuma bērni varētu saņemt ziemas sporta inventāru, viņiem Sporta centra administratoram jāuzrāda vecāku apliecinājums, kuru pirms došanās uz Sporta centru ir aizpildījis kāds no vecākiem vai bērna aizbildnis.

 

Interešu izglītības grupa ‘’Kustības priekam un veselībai’’ savu darbību nav pārtraukusi, šobrīd grupas bērni apgūst distanču slēpošanu.

 

Tuvākajā laikā netiek plānots atvērt brīvpieejas slidotavas, jo Sporta centrs nespēj nodrošināt visas epidemioloģiskās prasības, kas ir saistītas ar Covid – 19 ierobežošanu.

Neiesakām slidošanai izmantot aizsalušos ezerus un dīķus, jo ledus uz tiem vēl joprojām ir trausls.

Sinoptiķu ieskatā, uz mazajiem ezeriem un dīķiem atrasties ir droši, ja ledus biezums ir no 12 līdz 15 centimetriem. Savukārt uz lielajām ūdenstilpēm atrasties ir bīstami, jo straujākos ūdens posmos vai zem tiltiem ledus sega ir pavisam plāna.

 

Sporta centrs atgādina -  nekāpiet uz ledus, uzraugiet bērnus un atturiet viņus no izklaidēm uz ledus! Sargāsim viens otru!

Tiklīdz ierobežojumi samazināsies  un, ja ziema būs labvēlīga, izveidosim brīvpieejas slidotavas, lai varam ziemas priekus baudīt droši.

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

Datora versija