333 trasē pirms Lieldienām īres kartingu sacensības - SWS SPRINTCUP 2.posms

13.04.2017
333 trasē pirms Lieldienām īres kartingu sacensības - SWS SPRINTCUP 2.posms
13.aprīļa vakarā sporta kompleksā “333” Lieldienu brīvdienas aicina sākt ar īres un atpūtas kartingu sacensībām – SWS SPRINT CUP 2.posmu! Sacensības norisināsies 333 Lielajā trasē ar jaudīgajiem RT8 īres kartingiem. Arī šī posma ietvaros būs iespēja izcīnīt punktus divu ieskaišu vērtībā, kas summēsies braucēja nacionālajā un starptautiskā SWS rangā.

Sacensību dienaskārtība sāksies ar dalībnieku reģistrāciju no pulksten 18:00 līdz 19:00. Pirmie kvalifikācijas braucieni tiks aizvadīti drīz pēc pulksten 19:00, kam sekos trīs sacīkšu braucieni. Savukārt finālbraucieni paredzēti ap pulksten 22:40.

Iepriekš pieteikšanās sacensībām līdz 12. aprīļa vakaram SWS mājas lapā, “333” profilā: https://goo.gl/ZnIOoD

Dalība sacensībās: 50 EUR

Visu sacensību laiku darbosies arī 333 Cafe, piedāvājot iestiprināties ar slavenajiem 333 burgeriem un brīvdienu dzērieniem.

 

SWS Latvijas 2017. gada sezona tika atklāta 2.aprīlī ar rekordlielu dalībnieku skaitu, iepriekš nebijušu starptautisku braucēju sastāvu no Itālijas, Norvēģijas un Lietuvas un ļoti ciešiem rezultātiem. 37 dalībnieku konkurencē pirmo vietu izcīnīja Zane Katrīne Mēnese, aiz sevis atstājot Andreju Laipnieku un norvēģi Jahn Haldorsen. 

 

Par SWS SPRINT CUP sacensībām

SWS SPRINT CUP īres kartingu sacensībās var piedalīties ikviens braucējs vecumā no 16 gadiem, bez īpašas iepriekšējās sacensību pieredzes.

Sacensību rezultāti tiek vērtēti ne tikai pēc ātrākā apļa laika, bet arī pēc kopējā distances laika. Starts tiks veikts gaitā, pietuvinot sajūtas sporta kartingu sacensībām. Sacensību formāts paredz trīs kārtas – kvalifikācija, trīs rezultātu braucieni (hīti) un fināla braucieni.

Galvenā balva sezonas kopvērtējuma uzvarētājam – apmaksāta dalība lielajā SWS pasaules finālā!

 Informāciju sagatavoja 

Marta Kaktiņa

T.26555990

Datora versija