2. vieta CAI 2* sacensībās Slovākijā

04.09.2019
2. vieta CAI 2* sacensībās Slovākijā
No 22. līdz 25.augustam Dunajski Klatov, Slovākijā norisinājās FEI CAI 2* sacensības pajūgu braukšanā zirgu četrjūgu, divjūgu un vienjūgu kā arī poniju divjūgu un vienjūgu klasēs, kurās bija pārstāvētas 5 valstis.

Šajās sacensībās zirgu vienjūgu klasē 2.vietu kopvērtējumā izcīnīja ropažnieks Mareks Jedinaks ar Latvijas siltasiņu šķirnes sporta tipa zirgu Princis Narcis (audzētājs Ritma Jedinaka).  


Mareks Jedinaks: „ Esmu ļoti priecīgs par mūsu komandas sniegumu. Īpaši par tīri veikto konusu maršrutu un necerēti labo startu maratonā spītējot vairāk kā 30 grādus lielajam karstumam un lietus gāzēm. Zirgs savu darbu veica izcili, nedaudz pievīla tikai ratu konstrukcija, pie tā būs jāpiestrādā. Jāturpina strādāt arī pie atsevišķiem iejādes elementiem, lai sniegumu aizvien uzlabotu.  Vēlos uzteikt lielisko sacensību vietu, pozitīvo gaisotni un atsaucīgos organizatorus. Prieks, ka slovāki pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal organizē starptautiskas sacensības pajūgu braukšanā. Esam ieguvuši daudz jaunus draugus. Lielu paldies vēlot pateikt arī visiem, kas mūs atbalstīja”.


Ritma Jedinaka,

Para Equestrian Support Fund valdes locekle

 

Datora versija