2.posma uzvarētājs Ropažu pagasta novusa sacensībās - Arnis Šimens no Ogres

pirms nedēļas
2.posma uzvarētājs Ropažu pagasta novusa sacensībās - Arnis Šimens no Ogres
Sestdien, 11.septembrī, Zaķumuižas sporta hallē tika izspēlētas Ropažu pagasta sacensību novusā 2.posma spēles. Dalībnieku skaits: 12.

Šoreiz spēlējām riņķa sistēmu, katrs ar katru, t.i katram 11 spēles. Šoreiz par 1. - 4 vietu sīvi cīnījās 4 novusisti: A.Šimens, A.Ploriņš, A.Smildziņš un A.Briņķis. Šoreiz līderiem viegli neklājās, tika zaudēti pat 5 punkti. Turnīra beigās izrādījās, ka pa 16 punktiem ir A.Šimenam un A.Ploriņam. Abu savstarpējā cīņā arī neizšķirts. Lai noskaidrotu 1.vietas uzvarētāju nācās talkā ņemt kopējo setu attiecību: A.Šimenam 38-22 (+16), bet A.Ploriņam 35-20
(+15).


   1.vieta    Arnis Šimens (Ogre)                    16 punkti  +16
   2.vieta    Andrejs Ploriņš (Ropaži)               16 punkti    +15
   3.vieta    Aivars Smildziņš (Ādaži)               14 punkti    4 : 1
   4.vieta    Andris Briņķis (Zaķumuiža)           14 punkti    1 : 4

 

Trīs spēlētāji: V.Šubrovskis, A.Redbergs un M.Porietis bija izcīnījuši pa 11 punktiem katrs. Vietu kārtību noteica savstarpējo spēļu rezultāti. Labākais no Ropažu pagasta šoreiz Andrejs Ploriņš- 2.vieta. Vēl interesanta lieta šoreiz sanāca. Tabulā radās kļūda: A.Briņķim nav 3.vieta, bet 4.vieta. Tabulā un rakstā izlaboju, bet fotogrāfiju nevaru izlabot - ieies vēsturē.
Tā kā sporta klubs "Skille" likvidējas, tad šogad novusisti,, galda tenisisti un zolītes spēlētāji startēs zem sporta kluba "Brīze" - vadītāja Ingrīda Zunde.

Turpmāk sacensībām jāpiesakās līdz iepriekšējas dienas plkst.17:00.
Sacensību dienā pieteikties nevarēs !!!


Rezultāti

 

Andrejs Ploriņš

Datora versija