Jautā pašvaldībai

bērnudārzs

Labdien!
Vēlējos pajautāt, ja manam bērnam, deklarētam un dzīvojošam Ropažu novada Silakrogā,martā paliek 1.5 gads, tad mums nav ne mazāko iespēju nonākt valsts pirmsskolas iestādē Silakrogā ? Esam reģistrējušies rindā, un telefoniski mums tika sniegta informācija, ka uz vietu varam cerēt tikai rudenī. Vai pastāv iespēja, saņemt pašvaldības pabalstu likuma noteiktajā kārtībā, ja mums jāizvēlas aukles pakalpojumi vai privātais bērnudārzs?
Ar cieņu, Aija.

Aija Ninnere

Atbilde

Labdien,

Pašvaldības atbalsts ir paredzēts norēķiniem par pirmsskolas izglītības programmas apguvi privātā izglītības iestādē, ar kuru pašvaldība un bērna likumīgais pārstāvis ir noslēdzis līgumu par izglītības pakalpojuma sniegšanu un kura normatīvos aktos noteiktā kārtībā ir reģistrējusi bērnu Valsts izglītības informācijas sistēmā.

Bērniem, kam īsteno obligāto sagatavošanu pamatizglītības ieguvei  tie ir  153.93 EUR/mēn.

Kā arī par auklītes pakalpojumiem, slēdzot līgumu ar pašvaldību pašvaldība sniedz atbalstu 116 EURI/mēn. apmērā.

Lai pretendētu uz šiem atbalstiem ir jāiesniedz Ropažu novada pašvaldībā iesnieguma forma (Ropažu novada pašvaldībā pieejama), kuru jūs aizpildiet un klāt pievienojiet izglītības iestādes apliecinājumu par uzņemšanu  (līgums) kopija, uzrādot orģinālu; licenzētas izglītības iestādes licences kopija; izdevumu aprēķinu (tāmi) uz vienu audzēkni par izglītības iestādes sniegtajiem pakalpojumiem.

Datora versija