Jautā pašvaldībai

Ceļš no Ērgļu šosejas P4 uz ciematu Bajāri

Labdien,
Vēlos noskaidrot, kad pašvaldība plāno savest kārtībā ceļu no Ērgļu šosejas uz ciematu Bajāri (tai skaitā pašā ciematā), kas ir tādā stāvoklī, ka tas vairāk līdzinās trepēm vai sietam. Ir neizprotami pašvaldības centieni mēģināt bez rezultāta greiderēt 3km ceļu visā tā platumā, jo auto intensitāte nu dien nav tik liela, lai to vajadzētu uzturēt 3-4 joslu platumā. Vai pašvaldība var piedāvāt ceļa atjaunošanas risinājumu, paredzot uz tā atjaunot tikai divas joslas, tādējādi tērējot mazāk naudas?
Viktors Saulītis

Atbilde

Ceļu no Ērgļu šosejas P4 uz ciematu Bajāri regulāri ikdienā izmanto gan pašvaldības skolēnu autobuss, gan arī no pavasara līdz vēlam rudenim sabiedriskais satiksmes autobuss, tādēļ pašvaldība regulāri vairākas reizes gadā veic šī ceļa greiderēšanu, to regulāri apseko un izvērtē tā stāvokli. Minētais ceļš pēc ziemas jau ir ticis greiderēts un atkarībā no laika apstākļiem arī turpmākajā periodā turpināsies ceļa uzturēšanas darbi. Šobrīd pašvaldība nav vērtējusi iespējas sašaurināt minēto ceļa posmu.

Ropažu novada pašvaldības apsaimniekošanā ir ceļi vairāk nekā 360 km garumā, taču līdzekļi, kas nonāk pašvaldības rīcībā no Ceļu fonda ir nesamērīgi mazi. Primāri pašvaldība atjauno un uztur kārtībā tos ceļu posmus, kurus ikdienā izmanto pašvaldības skolēnu autobusi un pārējos iespēju robežās cenšas uzturēt kārtībā. 

Datora versija