Jautā pašvaldībai

Zaķumuižas dabas taka.

Labdien, nesen pārvācāmies uz Zaķumuižu un dodoties pastaigās redzu ka sajūtu taka un dabas taka pie skolas sporta laukuma ir nolietojusies un nolaista. Vai ir kādas iespējas to atjaunot sakārtot? Vai varu pati atnest jaunus akmeņus, čiekurus dabastakai un novietot meža takā kādu interesantu eksponātu? Vai ir iespējams kaut kur pieteikt atjaunošanas projektu. Ļoti interesē šī tēma, jo vieta ir brīnišķīga un žēl ka viss nolaidies.

Eli Pluma

Atbilde

Paldies par problēmas aktualizāciju. Pašvaldība jau agrā pavasarī apsekojusi dabas taku un izveidoto sajūtu taku Zaķumuižā, lai saprastu aktuāli darāmos darbus.

 

Zaķumuižas stadiona teritorijā šobrīd notiek sakopšanas darbi un tuvākajā laikā tiks ierīkots 9 grozu disku golfa laukums.

Par sajūtu taku – tai nepieciešami ļoti būtiski uzlabojumi, faktiski izveidošana no jauna, tādēļ šobrīd tā tiks demontēta ar nolūku nākotnē atjaunot. Aprīļa pašās beigās dabas takā tiks veikti sakopšanas darbi. Taču ļoti noderīgi būs arī iedzīvotāju priekšlikumi un viedoklis, tādēļ  priecāsimies arī par iedzīvotāju iesaistīšanos. Ja esat gatava iesaistīties ar viedokli un priekšlikumiem, aicinām Jūs sazināties ar Ropažu novada pašvaldības Attīstības daļas projektu vadītāju Līgu Mekšu, rakstot uz e-pastu: liga.meksa@ropazi.lv.

 

Datora versija