Ziemassvētku festivāls jauniešiem

15.01.2019
Ziemassvētku festivāls jauniešiem
Pagājušā gada 21.decembrī Ropažu novadā Zaķumuižas klubā notika Ziemassvētku festivāls jauniešiem. Šo pasākumu organizēja Ropažu jaunieši projekta ‘’Aktīvi jaunieši Ropažu novadā’’ (NR. 2-25/23) ietvaros.

Pasākumu ar savu vokālo priekšnesumu atklāja Arita. Pasākums turpinājās ar tērpu prezentēšanu. Festivāla tēma bija “Nākotne”, tādēļ tā dalībnieki bija pacentušies savus tērpus izveidot interesantā nākotnes stilā.

Vēlāk sākās Eksperimentu šovs. Šovs bija ļoti interesants. Tajā varēja piedalīties arī pasākuma apmeklētāji. Iespējas bija dažādas – varēja pieskarties ugunij, iejusties burvju mākslinieka vai arī zinātnieka lomā, piepildot telpu ar sausā ledus radītiem dūmiem. Vēlāk jaunieši varēja pat pagaršot sauso ledu un pagatavot saldējumu.

Pēc Eksperimentu šova bija spēļu laiks. Jaunieši spēlēja spēli ”Kahoot” ar sagatavotiem jautājumiem no nākotnes. :) Pēc tam jauniešus izaicināja spēle “1 minute to win it”.

Pasākuma laikā bija iespēja pamieloties ar cepumiem, mandarīniem un kādu siltu dzērienu, kā arī nofotografēties speciāli izveidotajā foto stūrītī.

Pasākums noslēdzās ar dziesmām, karaoki un apbalvošanu. Balvas saņēma labākie tērpu autori, komandas, kuras uzvarēja kādā no spēlēm, kā arī radošākais bilžu autors “Instagram” foto konkursā.

Paldies visiem, kuri ieradās uz pasākumu un mūs atbalstīja! :) 

 

Ilvita Liepiņa

‘’Aktīvi jaunieši Ropažu novadā’’ dalībniece

 

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Datora versija