Ropaži got talent 2019 uzvarētāji ir noskaidroti!

29.04.2019
Ropaži got talent 2019  uzvarētāji ir noskaidroti!
2019.gada 5.aprīlī Ropažos, Ropažu Kultūras un Izglītības centrā, otro gadu pēc kārtas notika Ropaži Got talent 2019. Pasākumu organizēja Ropažu aktīvo jauniešu grupa ‘’EU, ROPAŽI!’’.

Pasākumā mūs priecēja astoņi priekšnesumi. Tie  bija ļoti dažādi – dejas, dziesmas, elektroniskā mūzika. Pasākumā uzstājas arī īpašie viesi, grupa Carnelian  - no 2018.gada X faktora sezonas, un grupa Fools on parade.

Šogad žūrijas pārstāvji bija Kristaps Rasims, Zane Ozoliņa, Ilvars Ieviņš un Signija no Carnelian.

Pasākuma laikā arī skatītajiem bija dota iespēja tikt pie balvām. Mūsu talismana – Taliana pauzē notika Instagram konkurss. Orģinālākās bildes autors tika pie īpašas balvas.

Pasākuma beigās visi dalībnieki tika pie īpašām dāvaniņām, kā arī diploma.

Pirmās trīs vietas dabūja īpašo Ropaži got talent statueti un citas dāvanas. Galveno balvu ieguva pirmā vieta – dāvanu karti 50 eiro vērtībā no sporta kompleksa 333.

‘’Ropaži got talent 2019’’ pirmās vietas ieguvējas bija Kerija Ilgaža un Kristiāna Zukule, otrās vietas ieguvējas bija hip – hop deju grupa “ Tie esam mēs” , savukārt trešo vietu ieguva trio -  Alise Līga Grāmatiņa, Kitija Jeršova un Daniēls Ieviņš.

Paldies visiem dalībniekiem, īpašajiem viesiem žūrijai un, protams, visiem, kuri ieradās uz pasākumu! Tiekamies nākamajā pasākumā!

Īpašs paldies mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem –  Ropažu novada pašvaldībai, Sporta kompleksam 333, Krodziņam “ Vēja ligzda” , ‘’ORCLA’’ par Ādažu čipsiem, Ceļojošajam picu namiņam, saldumiem no “ Dzīvo zaļi”. Kā arī pasākums tika finansēts arī no projekta ‘’Aktīvi jaunieši Ropažu novadā’’ valsts budžeta līdzekļiem.

 

 

‘’EU, ROPAŽI!’’ komandas vārdā,

Ilvita Liepiņa

 

 

 "Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"

Datora versija