Jauniešu radītais ‘’UZPUTENIS’’ Ropažos

10.02.2020
Jauniešu radītais ‘’UZPUTENIS’’ Ropažos
Dinamika, zaļā domāšana, jauni un radoši pasākumi – tādi ir virzieni uz ko tiecamies jaunajā 2020. gadā. Mēs, Ropažu novada aktīvo jauniešu grupa “EU, Ropaži!” esam apņēmības pilni turpināt savu darbu jauniešu brīvā laika pilnveidošanai, organizējot pārsteidzoši neaizmirstamus pasākumus un ieviešot dažādas novitātes.

Līdz šim jau esam rīkojuši jauniešu pasākumu “EU,Ropaži!”. Esam ieviesuši pasaules slaveno talantu šovu te pat Ropažos - “Ropaži got talent” (šogad tas notiks 27. martā!),  kā arī aktīvi esam darbojušies brīvprātīgo darbā. Bet kurš teica, ka pie tā ir jāapstājas! Tāpēc mēs, jaunieši,  noorganizējām ziemas pasākumu – “Uzputenis”, kas jau ir noticis 31.janvārī. Aktivitātes, šovs ar iespaidīgiem un pazīstamiem skatuves māksliniekiem - Katō, Fools On Parade, Gemstone Studio, Kintija Alpe, Evelīna Kalniņa un Kristians no grupas Pagale. Visa vakara garumā tas bija vērojams aiz apburtā skapja durvīm, kurš kā ik vienu šīs balles apmeklētāju izveda cauri un ieveda brīnumu valstībā. Baltu koku mežā ieskauti, kārumu galda lutināti un vienkārši labi pavadīta laika bija mūsu viesi.

Liels paldies Ropažu novada pašvaldībai un superīgajiem pasākuma atbalstītājiem – “Lacuna aqua”, kafejnīcām "Vēja Ligzda" un "Mežāres", Sporta kompleksam “333”, Ikšķiles saldējumam, Latvijas valsts mežiem, “Gandrs”, “Orkla Latvija”, “Jānis Roze”, “Barley Bros”, “Pufi Latvija”, lielveikalu tīklam “Maxima”, “Pophouse”, Jāņa sētai, “Muffins and More”, Rudītei Jermalovičai, Ivaram Smiltiņam, Intam Jeršovam.

Mēs ar dinamisku un mērķtiecīgu skatījumu dodamies uz priekšu un 2020. gads solās būt ļoti aizraujošs, dinamisks un pārsteigumiem pilns.

 

“EU, Ropaži!” komandas vārdā

Krišjānis Šteinfelds

Foto: Francis Belte

 

 

Datora versija