Jaunieši mācās par komandas darbu un pasākumu organizēšanu

15.11.2018
Jaunieši mācās par komandas darbu un pasākumu organizēšanu
Pagājušajā mēnesī, no 23. – 24. Oktobrim, projekta ‘’Aktīvi jaunieši Ropažu novadā’’ (NR. 2-25/23) ietvaros, norisinājās komandas saliedēšanas un pasākuma organizēšanas apmācības.

Apmācību mērķis bija saliedēt komandu, iemācīties sadarboties, iegūt jaunas prasmes un iemaņas pasākumu plānošanā un organizēšanā.

Pasākums notika nometņu centrā “Norkalni”. Pirmajā dienā mēs koncentrējāmies uz komandas saliedēšanu un sadarbošanos. Mūs sadalīja divās komandās. Veicām dažādus uzdevumus, spēlējām spēles. Viens no uzdevumiem bija visiem kopīgi iekurt ugunskuru. Mācījāmies viens otram uzticēties.

Nākamajā dienā ar mums strādāja aktieris un pasākumu vadītājs, Kristaps Rasims. Viņš mums prezentēja pasākumu vadīšanas pamatprincipus – kā plānot, kā organizēt un vadīt pasākumus. Mūsu komandām tika dots uzdevums izdomāt, prezentēt un aizstāvēt savu pasākumu, par ideju ņemot mūsu komandu nosaukumus. Tas mums izdevās! Protams, korekti tika norādīts uz mūsu galvenajām kļūdām, bet tas ir nepieciešams, lai rīkojot pasākumus, mēs no tām izvairītos!

Abas dienas bija ļoti interesantas un iedvesmojošas! Paldies jaunatnes lietu speciālistam Ilvaram Ieviņam par noorganizēto iespēju mums, jauniešiem, gūt zināšanas un lietderīgi pavadīt laiku!

 

Aktīvās jauniešu grupas vārdā,

Ilvita Liepiņa

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"

Datora versija