JAU ŠO SESTDIEN, 14.SEPTEMBRĪ, “EU, Ropaži!”

12.09.2019
JAU ŠO SESTDIEN, 14.SEPTEMBRĪ, “EU, Ropaži!”
Ropažu novada jauniešu iniciatīvu grupa “EU, Ropaži!- youth action spot” jau otro gadu pēc kārtas organizē jauniešu festivālu “EU, Ropaži!”

Šogad festivāla programma ir paplašināta un pilnveidota. Sākot no 12:00 sāksies reģistrācija turnīriem 4 sporta veidos - pludmales volejbols (2x2), basketbols (3x3), futbols (5x5) un florbols (3x3). 13:00 sāksies turnīri un citas radošās aktivitātes, kā sietspiedes darbnīca (nāc ar savu gaišu vai tumšu krekliņu vai auduma somu un izveido oriģinālu apdruku!), “Sauleskalna” putniņi, lokšaušana, ūdens plosts un ašā orientēšanās. Tāpat turpināsim veidot lielos pasākuma nosaukuma burtus, kur šogad taps burts “R”, bet nākamgad jau “O”, un tā katru gadu turpināsim līdz (vismaz) izveidosies pilns nosaukums  - EU, ROPAŽI!

Dienas garumā iespējams piedalīties trīs diskusijās - par Zero Waste kustību Latvijā stāstīs Mairita Lūse (13:00), par ticību saviem sapņiem atgādinās Aleksis Vilciņš, Radio Pieci.lv personība (14:00), bet par to, ka Ceļot Lēti ir pavisam iespējams pastāstīs Mārīte Gertnere (18:00). Iepazīties ar 5 Eiropas Savienības valstīm varēs EU Brīvprātīgo lokācijā, bet ar Ropažu novada brīvprātīgo Artur varēs parunāties par Labo Darbu kustību.

Aicinām piedalīties 2 meistarklasēs - “Young Media Sharks” foto meistarklase ar pieredzējušo fotogrāfu Ritvaru Stankeviču (15:00, iesakām ņemt līdzi savu fotoaparātu!), bet otrā būs Rīgas Skeitborda skolas uzreiz pēc paraugdemonstrējumiem (17:00, nāc ar savu vai pamēģini ar Skeitborda Skolas piedāvāto skeitdēli un ekipējumu pieredzējušu treneru pavadībā)! Mazākajiem apmeklētājiem iespēja darboties Krāsošanas Stūrītī ar vecākiem.

18:30 svinīgā apbalvošanas ceremonijā apsveiksim turnīru dalībniekus, kā arī izlozēsim loteriju, atvērsim  “mistisko kasti” ar atrastajiem “spozmes mirkļiem”, kā arī sumināsim insta(gram) konkursa uzvarētāju(s).

Vakaru noslēgs grupa “Pirmais Kurss”(19:00), bet uzreiz pēc tam līdz plkst. 22:00 ballīti spēlēs DjNeim.

22:00 autobuss uz Ropažu novada ciemiem pēc nepieciešamības.

Festivālu atbalsta Ropažu novada pašvaldība, Sporta komplekss “333”, pricekiller.lv, Ģertrūdes ielas teātris, “Sauleskalns”, Ropažu Kultūras un Izglītības centrs, “Sigulda Adventures”, “Pergale”, “Muffins and More”, “Lacuna aqua”, “Ādažu čipši”, ''Dzīvo zaļi'' un citi.

 
Seko jaunumiem instagram: @eu_ropazi un Facebook https://www.facebook.com/ EUropazi/  


Tiekamies!

Video intervija par EU, Ropaži: 

https://chaula.tv/lv/chaula_video/8vl7k4Jsl88lBB8/?fbclid=IwAR0K_1hW9mvSB0bYcI04CoCDa4eR_eIWONam7j6U6Wdjm7-NktA-b2a1iu4

 

Sīkāka informācija un programma (skatīt zemāk): 

Datora versija