Basketbola turnīrs Ropažu novada jauniešiem

19.10.2018
Basketbola turnīrs Ropažu novada jauniešiem
Lai popularizētu basketbolu Ropažu novadā un radītu jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku, 2018. gada 13. oktobrī tika organizēts basketbola turnīrs jauniešiem, kas notika Silakroga basketbola laukumā.

Pateicoties Silakroga jauniešu iniciatīvai un Ropažu novada pašvaldības atbalstam, ir izveidots basketbola laukums Silakrogā. Šī gada septembrī tika uzstādīts arī otrais grozs, kas ļauj šobrīd spēlēt basketbolu uz abām laukuma pusēm un organizēt turnīrus basketbolā. Prieks redzēt, ka laukumu sāk lietot arvien vairāk vietējo iedzīvotāju no dažādām paaudzēm.

Turnīrā piedalījās jauniešu komandas no Silakroga, Zaķumuižas un Muceniekiem. Pirmo vietu ieguva ‘’Silakroga spartaki’’, otro vietu komanda no Zaķumuižas, un trešo vietu ieguva Mucenieku jauniešu komanda. Paralēli spēlēm notika arī 3 punktu metienu konkurss, skanēja mūzika un bija iespējams baudīt tēju, kafiju un maizītes. Turklāt, vēl par ļoti labu atmosfēru parūpējās siltie un saulainie laika apstākļi.

Turnīru organizēja biedrība "Cits Silakrogs" ar Ropažu novada pašvaldības atbalstu. Galvenais turnīra iniciators un tiesnesis bija Krists Gailītis. Paldies viņam un viņa draugiem par uzņēmību!

 

Ilvars Ieviņš

Ropažu novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

Datora versija