Deputāti

Ropažu novada domes deputāti

 

Vita Paulāne, “Latvijas attīstībai”

Ropažu novada domes priekšsēdētāja
Tālr. 26455773, 67910650; e-pasts: vita.paulane@ropazi.lv

 

 

Ainārs Vaičulens, “Latvijas attīstībai”

Ropažu novada domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks
Tālr. 67910771, 28711252; e-pasts: ainars.vaiculens@ropazi.lv

 

 

Guntis Kampe, “Latvijas attīstībai”

E-pasts: guntis.kampe@ropazi.lv

 

 

Iveta Vīksne, “Latvijas attīstībai”

E-pasts: iveta.viksne@ropazi.lv

 

 

Daiga Brigmane, “Latvijas attīstībai”

E-pasts: daiga.brigmane@ropazi.lv

 

 

Lelde Sturme, “Latvijas attīstībai”

E-pasts: lelde.sturme@ropazi.lv

 

 

Atis Senkāns, “Latvijas attīstībai"

E-pasts: atis.senkans@ropazi.lv

 

 

Edgars Treibergs, “Latvijas Zemnieku savienība”

E-pasts: edgars.treibergs@ropazi.lv

 

 

Renāte Gremze, Jaunā konservatīvā partija

E-pasts: renate.gremze@ropazi.lv

 

 

Haralds Burkovskis, Nacionālā apvienība

Ropažu novada domes priekšsēdētājas otrais vietnieks
Tālr. 29411630; e-pasts: haralds.burkovskis@ropazi.lv

 

 

Jānis Romāns, “Latvijas Zemnieku savienība”

E-pasts: janis.romans@ropazi.lv

 

 

Ludmila Vorobjova, “Saskaņa”

E-pasts: ludmila.vorobjova@ropazi.lv

 

 

Ritvars Ziedonis, Nacionālā apvienība

E-pasts: ritvars.ziedonis@ropazi.lv

 

 

Irēna Krote, Jaunā konservatīvā partija

E-pasts: irena.krote@ropazi.lv

 

Signe Grūbe, “Kustība “Par””

E-pasts: signe.grube@ropazi.lv

 

 

Jevgēnijs Sergejevs, “Saskaņa”

E-pasts: jevgenijs.sergejevs@ropazi.lv

 

 

Guntars Kniksts, Jaunā Vienotība

E-pasts: guntars.kniksts@ropazi.lv

 

 

Hosams Abu Meri, Jaunā Vienotība

Ropažu novada domes priekšsēdētājas trešais vietnieks
E-pasts: hosams.abumeri@ropazi.lv

 

 

Pēteris Salenieks, “Latvijas Reģionu Apvienība”

E-pasts: peteris.salenieks@ropazi.lv

Datora versija