Zaļās ielas 8 pagalmā uzstādīti futbola vārti un jauna smilšu kaste

10.01.2017
Zaļās ielas 8 pagalmā uzstādīti futbola vārti un jauna smilšu kaste
Izmantojot iespēju, Zaļās ielas 8 daži aktīvisti 2016. gada maijā startēja Ropažu novada pašvaldības izsludinātajā konkursā “Darām paši”.

Ar iegūto punktu skaitu 8,67  no 10 ieguvām pašvaldības atbalstu mūsu pieteikumam. Projektā tika iegūts finansējums materiālu iegādei 495,00 EUR apmērā smilškastes izveidei un futbola vārtu izveidei.

Saņemot finansējumu sākās visa rosība. Kāds iepirka materiālus, cits sametināja vārtus, jo tas bija iespējams viņa darba vietā, vēl cits tos varēja savā auto atvest uz pagalmu. Bērni un vecāki kopā krāsoja, slīpēja un atkal krāsoja vārtu caurules. Kopīgiem spēkiem vārti tika uzstādīti mājas pagalmā un jau pēc to uzstādīšanas pirmie nepacietīgie puiši tos jau iemēģināja.

Smilškastes un soliņu atjaunošana ieilga savā procesā. Kopīgiem spēkiem tika izdomāts regulāras seštūra smilškastes koncepts. Iepirkta krāsa, skrūves, lakas utt... Pa brīviem vakariem tika krāsots vairākas reizes un tad jau arī skūvēts kopā. Visu kopā tomēr nācās salikt uz vietas, jo smilškastes lielums tomēr ir paliels. Īpašs paldies Kasparam Vīgantam.

Paldies Ropažu novada pašvaldībai par finansējumu.

Pagalma zēni jau ir godam novērtējuši jaunos vārtus un to iespējas, nepaiet brīvdienas, kad kāds bariņš zēnu to nebūtu apmeklējis.

Zaļās ielas 8 aktīvisti

 

Datora versija