Veidosim svētkus kopā!

26.10.2019
Veidosim svētkus kopā!
Jau tradicionāli 17. novembrī ar svinīgu pasākumu Ropažu Kultūras un izglītības centrā atzīmēsim mūsu Valsts proklamēšanas gadadienu – Latvijas 101. dzimšanas dienu.

Šogad šo pasākumu veidosim atšķirīgu no iepriekšējiem, atskatoties uz iepriekšējā gada svarīgākajiem notikumiem Ropažu novadā.

Katram no mums laikā kopš pagājušā gada rudens pavisam noteikti ir bijis kāds nozīmīgs notikums, kas licies svarīgs, būtisks arī novadam kopumā, padarījis mūsu Ropažu novada dzīvi un ikdienu krāsaināku, atšķirīgāku vai gluži vienkārši papildinājis ikdienu kā ar krāsainu noti. Šāds notikums var būt jebkas – kāds skaists vai interesants pasākums vai jebkas, kas jums licies svarīgs un būtisks, kas iepriekšējā laika periodā noticis Ropažu novadā.

Lai kopīgiem spēkiem satītu krāsaino, interesanto un nozīmīgo Ropažu novada notikumu dzīparus vienā košā, raibā un krāsainā kamolā, aicinām ikvienu no Jums piedalīties šī kopīgā stāsta veidošanā.

Aicinām Jūs iesūtīt mums informāciju par Jūsuprāt svarīgajiem Ropažu novada notikumiem – pasākumiem, notikumiem, rakstot brīvā formā uz e-pastu kultura@ropazi.lv , iesniedzot klātienē vai sūtot pa pastu papīra formātā Ropažu Kultūras un izglītības centrā, Sporta ielā 2 k.2, Ropažos, Ropažu novadā līdz 2019. gada 25. oktobrim.

Jūsu iesūtītos stāstus apkoposim un veidosim stāstu par Ropažu novadu - notikumiem - Latvijas Valsts 101. dzimšanas dienas gadā, ko izstāstīsim 2019. gada 17. novembra Valsts svētku svinību pasākumā Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Veidosim svētkus kopā!

 

Datora versija