Veic kravas transporta līdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli Ropažu novadā

13.09.2019
Veic kravas transporta līdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli Ropažu novadā
9. septembrī Ropažu novada pašvaldības policija sadarbībā ar Ceļu Satiksmes Drošības direkciju Ropažu novada Lielkangaros organizēja tehniskās apskates un stāvokļa kontroli uz ceļa kravas transporta līdzekļiem.

Kontroles laikā tika pārbaudīti 56 kravas transporta līdzekļi, no kuriem pieciem tika konstatēti būtiski defekti, kas mēneša laikā ir jānovērš un pēc novēršanas vēlreiz jāveic tehniskā apskate CSDD stacijā.

Dienas laikā apmēram 10 transportlīdzekļiem to vadītāji vai speciāli izsaukta remonta brigāde veica defektu novēršanu uz vietas - mainīja saplēstas riepas, veica bremžu sistēmā radušos bojājumus, un tikai tad, kad defekti bija novērsti, transportlīdzekļi varēja turpināt ceļu.

Vienam no apturētajiem un pārbaudītajiem transporta līdzekļiem tika konstatēts bojājums, kas apraud ceļu satiksmes drošību un kuru nevarēja novērst uz vietas, kā rezultātā transportlīdzeklim tika noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes un liegta turpmāka dalība ceļu satiksmē - transportlīdzekļa aizmugurē nedega neviens signāllukturis, kā arī bremžu signāllukturis. Saremontējot transportlīdzekli un veicot tā atkārtotu pārbaudi tehniskās apskates stacijā, var tikt atjaunota atļauja piedalīties ceļu satiksmē.

Pareiza transporta līdzekļa ekspluatācija un pastāvīga uzturēšana labā tehniskā stāvoklī ir ārkārtīgi būtiska drošas ceļu satiksmes sastāvdaļa.

 

 

 

 

 

Datora versija