Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atkritumu izgāšanu mežā

15.04.2021
Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atkritumu izgāšanu mežā
2021. gada 12. aprīlī Ropažu novada pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Ropažu novadā Zaķumuižas ciematā meža masīvā atrodas milzīga kaudze ar sadzīves atkritumiem.

Ierodoties notikuma vietā un apsekojot notikuma vietu, tika pamanīti izmesti 25  baltas krāsas maisi, kas pildīti ar dažādiem atkritumiem, 10 melnas krāsas maisi ar sadzīves atkritumiem, salauzti šīfera gabali, ruberoīda gabali un citi atkritumi.

Ropažu novada pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot, kam pieder kaudze ar atkritumiem un kurš minētos atkritumus mežā izgāza. Par minēto faktu ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība un pēc piekritības nosūtīta Valsts vides dienestam. Par nereģistrētu saimniecisko darbību atkritumu apsaimniekošanā informācija nosūtīta arī Valsts ieņēmuma dienestam.

Ropažu novada pašvaldības policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri sniedza informāciju par fiksētajiem atkritumiem meža masīvā, kā arī aicina iedzīvotājus arī turpmāk sniegt informāciju par meža piesārņotājiem

Datora versija