Ūdensvada avārija Ropažos. 15. oktobrī slēgta Pii “Annele”, Ropažu novada vidusskola un pašvaldības iestādes

pirms 6 dienām
Ūdensvada avārija Ropažos. 15. oktobrī slēgta Pii “Annele”, Ropažu novada vidusskola un pašvaldības iestādes
Ūdensvada avārija Ropažos izrādījusies nopietna, tās seku likvidēšana prasīs ilgāku laiku nekā mums visiem to gribētos - ūdens padeve Ropažos visticamāk netiks atjaunota līdz rītdienai, 15. oktobrim.

Reaģējot uz avārijas situāciju un tās radītajām sekām, 15. oktobra rītā no pulksten 7:00 SIA “Vilkme” nodrošinās iespēju iedzīvotājiem saņemt tehnisko ūdeni no pievestas ūdens mucas, kas atradīsies pie daudzddzīvokļu mājas “Granīti”. Dodoties pēc ūdens, aicinām ņemt līdzi trauku ūdens uzpildīšanai.

Sakarā ar ūdensvada avāriju, slēgta būs PII “Annele” un Ropažu novada vidusskola. Aicinām vecākus rast iespēju un nevest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi un skolu.

Apmeklētājiem slēgtas būs arī Ropažu novada pašvaldības iestādes un struktūrvienības – Ropažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrs, Būvvalde, Kultūras un izglītības centrs, Sporta centrs, Sociālais dienests, Bibliotēka. Iedzīvotājus aicinām iesniegumus pašvaldībai iesniegt elektroniski vai nogādājot pastkastītē pie pašvaldības administrācijas ēkas.  

Datora versija