Sporta centrā bezmaksas nomai pieejamas nūjošanas nūjas un pulsometri

12.09.2019
Sporta centrā bezmaksas nomai pieejamas nūjošanas nūjas un pulsometri
Ropažu Sporta centrā iedzīvotājiem uz noteiktu nodarbību vai pasākumu laiku pieejamas 15 pāru nūjošanas nūjas (Ropažos) un 20 pulsometri (Ropažos un Zaķumuižā).

Nūjošanas nūjas KOMPERDELL SPIRIT VARIO ir vieglas, teleskopiskās alumīnija nūjas, kuras piemērojamas dažādiem augumiem. Tām ir korķa materiāla rokturi, rokas siksniņas jeb cimdiņi, tērauda uzgaļi un noņemami gumijas uzgaļi (paredzēti nūjošanai pa ceļu ar asfalta segumu).

Pulsometri POLAR A300 komplektā ar POLAR H7 sirds ritma jostiņu un kabeli lādēšanai, ir multifunkcionāla ierīce, ar ko mērīt dienas aktivitāti un pulsu. Tā funkcijas ļauj mērīt miega ilgumu un kvalitāti, uzstādīt aktivitāšu mērķus un sinhronizēt datus Polar Flow mājaslapā un aplikācijā viedierīcēs.

Iedzīvotāji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, inventāru bez maksas var saņemt pie administratora, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID).

Inventārs iegādāts par ES Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem, Ropažu novada pašvaldībai īstenojot projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ropažu novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/065).

Datora versija