SIA Vilkme aicina darbā Teritorijas labiekārtošanas darbu organizatoru

02.03.2020
Pieteikties līdz 2020. gada 13.martam e-pastā ciemats@ropazi.lv vai zvanīt SIA Vilkme, tel.+371 29433578.

Darba pienākumi:

Nodrošināt teritorijas labiekārtošanas darbu organizēšanu

Prasības pretendentam:

  • labas  darba plānošanas prasmes un spēja veikt darbu patstāvīgi;
  • teicamas saskarsmes, komunikācijas un organizatora prasmes;
  • augsta pienākuma un atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme pret  veicamo darbu
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • aktīvu darbu stabilā pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 900 EUR (bruto)
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.

Pieteikties līdz 2020. gada 13.martam e-pastā  ciemats@ropazi.lv vai zvanīt SIA Vilkme, tel.+371 29433578.

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.
Datora versija