Sākti Centra ielas pārbūves darbi

07.05.2020
Sākti Centra ielas pārbūves darbi
Ceļu būves firma SIA “Binders” ir uzsākusi pirmā posma darbus Centra ielā no Rīgas ielas līdz Bērzu ielai un posmā no Bērzu ielas līdz Zaļai ielai. Uzsākot būvdarbus, būvnieks ir veicis ceļu zīmju uzstādīšanu, trases nospraušanu un būvlaukuma ierīkošanu. Būvdarbu zonā ir noņemts apaugums, koku un krūmu izzāģēšana un uzsākta asfalta frēzēšana. Kopā ar speciālistiem tiek apzinātas apakšzemes komunikācijas pirms rakšanas darbu uzsākšanas.

Centra ielas pārbūves mērķis ir uzlabot satiksmes drošību bērnudārza apkārtnē, organizēti sakārtot stāvlaukumus, izveidot apgaismotu gājēju pāreju un labiekārtot apkārtni.

 

Atgādinām, ka uz būvdarbu laiku ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas. Lūdzam blakus esošo namu iedzīvotājus un PII Annele un Ropažu novada bibliotēkas apmeklētājus iespēju robežas savas automašīnas uz Centra ielas remonta periodu novietot laukumā pie Ropažu baznīcas, Ropažu tirgus laukumā vai laukumā pie Kultūras un Izglītības centra un uz savu dzīvesvietu vai iepriekš minētajām iestādēm doties ar kājām.

 

Būvdarbus veic SIA “Binders”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību nodrošina SIA “TOMUS”.

 

Jautājumu gadījumā sazināties ar Attīstības daļas vadītāju Sanitu Upīti, t. 29794202, e-pasts: sanita.upite@ropazi.lv.

 

Datora versija